ARTBUD Materiały budowlane
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
 Aluminiowa drabina kominiarska  KRAUSE Stabilo Aluminiowa drabina kominiarska KRAUSE Stabilo

Podstawowe narzędzie do prac kominiarskich na dachach, mocowana na stałe. 
Drabiny kominiarskie przeznaczone są do prac na pochyłym dach.

Producent: KRAUSE
Cena: 679,90 zł (netto: 552,76 zł )
zobacz więcej
Drabina dachowa aluminiowa Krause Stabilo Professional Drabina dachowa aluminiowa Krause Stabilo Professional

Drabiny dachowe przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia prac dachowych w pozycji leżącej, zaczepione o kalenicę dachu na pałąku lub na hakach w połaci dachowej.
Drabiny dachowe służą do prowadzenia bezpiecznych prac montażowych i konserwacyjnych na dachu. Posiadają podłużnice wykonane z wodoodpornego, klejonego drewna warstwowego.

Producent: KRAUSE
Cena: 623,70 zł (netto: 507,07 zł )
szt.
zobacz więcej
Hak do drabin kominiarskich KRAUSE Stabilo Hak do drabin kominiarskich KRAUSE Stabilo

Hak to podstawowe uzupełnienie drabin kominiarskich, pozwalające na pewne, stabilne mocowanie na kalenicy lub do pokrycia dachowego. Podstawowe akcesorium do prac kominiarskich na dachach, mocowane na stałe.

Producent: KRAUSE
Cena: 105,60 zł (netto: 85,85 zł )
zobacz więcej
Łącznik do drabin kominiarskich KRAUSE Stabilo Łącznik do drabin kominiarskich KRAUSE Stabilo

Łącznik to podstawowe uzupełnienie drabin kominiarskich, pozwala na pewne, stabilne mocowanie dwóch lub więcej drabin.

Producent: KRAUSE
Cena: 106,70 zł (netto: 86,75 zł )
zobacz więcej
Drabina ewakuacyjna SVS.1 FARAONE Drabina ewakuacyjna SVS.1 FARAONE

Drabiny ewakuacyjne SVS.1 to drabina z podestem pośrednim, stosowane przy dużych wysokościach względnych, w celu zapewnienia lepszego bezpieczeństwa, komfortu i minimalizacji skutków ewentualnych zdarzeń niepożądanych.

Producent: FARAONE
Cena: Na zapytanie (netto: 0,01 zł )
Drabina ewakuacyjna SVS.O FARAONE Drabina ewakuacyjna SVS.O FARAONE

Oferujemy drabiny przystawne z podestem Prosimy o wybór żądanego typu drabiny przez zaznaczenie w oknie: Typ – wybierz, Cena podstawowa prezentowana obok zdjęcia produktu dotyczy typu: SAG 105 Płaski stopień 30 cm, nachylenie 45° podest o głębokości ...

Producent: FARAONE
Cena: Na zapytanie (netto: 0,01 zł )

Drabiny i schody ewakuacyjne dachowe

Warunki techniczne dotyczące zagospodarowania drogi ewakuacyjnej warunkuje Rozporządzenie Ministra Infrastruktury. Z rozdziału 4 § 236. Wymogi dotyczące dróg ewakuacyjnych wynika, że „z pomieszczeń przeznaczonych na pobyt ludzi powinna być zapewniona możliwość ewakuacji w bezpieczne miejsce na zewnątrz budynku lub do sąsiedniej strefy pożarowej, bezpośrednio albo drogami komunikacji ogólnej, zwanymi dalej "drogami ewakuacyjnymi".” To oznacza, że w niektórych przypadkach niezbędne będą schody ewakuacyjne i drabiny ewakuacyjne. Są to elementy konstrukcyjne, które musza spełniać określone normy i tym samym być przystosowane do przeprowadzenia szybkiej ewakuacji. Schody oraz drabiny ewakuacyjne są dostępne w naszej ofercie.

Bezpieczne i łatwe w montaży drabiny i schody ewakuacyjne

Wykonane są z lekkiego aluminium, mimo to są bardzo odporne na obciążenia i wpływ czynników zewnętrznych. Charakteryzują się solidną i trwałą konstrukcją, zapewniając bezpieczeństwo podczas ewakuacji z budynku. Wyróżniają się łatwością montażu praktycznie w każdych warunkach. Na uwagę zasługuje drabina ewakuacyjna z zabezpieczeniem oraz drabina ewakuacyjna z podestem. Umożliwiają one pokonywanie dużych wysokości względnych z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu. Zastosowano w nich ochronny pałąk, a w niektórych modelach również dolne zamknięcie. Wszystkie elementy łączone są z wykorzystaniem śrub.

Drabina ewakuacyjna Faraone

Jednym z naszych produktów jest drabina ewakuacyjna Faraone przeznaczona do montażu w budynkach komunalnych, przemysłowych, użytku publicznego, itp. W zależności od modelu dostępna jest w kilku wysokościach. Przykładem jest aluminiowa drabina ewakuacyjna SVS, która świetnie sprawdza się w przypadku niżej położonych balkonów, tarasów, podestów oraz ramp. Polecamy ją do obiektów przemysłowych, komunalnych i technicznych. Dodatkowo, zastosowano w niej uchwyty i poręcze, ułatwiające bezpieczne wchodzenie i schodzenie. Drabina może mieć różną wysokość, od 1,1 m do 2,8 m, w związku z czym  możliwy jest wybór odpowiedniej drabiny z uwzględnieniem infrastruktury budynku. Wszystkie dostępne modele zostały odpowiednio zabezpieczone przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium