ARTBUD Materiały budowlane
Aluminiowa drabina przegubowa Krause MultiMatic Aluminiowa drabina przegubowa Krause MultiMatic

Drabina MultiMatic to opatentowane przez firme Krause uniwersalne kompaktowe narzędzie do wszelkich prac na niewielkich wysokościach. Dostosowanie tej drabiny do najprzeróżniejszych prac i potrzeb w róznych konfiguracjach czyni ją narzędziem niezbędnym zawsze i wszędzie.

Producent: KRAUSE
Cena: 1 000,00 zł (netto: 813,01 zł )
zobacz więcej
Drabina dwustronna przegubowa KRAUSE Stabilo Professional Drabina dwustronna przegubowa KRAUSE Stabilo Professional

 2 x 6 szczebli i 2 x 8 szczebli.

Producent: KRAUSE
Cena: 1 039,00 zł (netto: 844,72 zł )
zobacz więcej
Drabina teleskopowa  przegubowa TELEVARIO KRAUSE Drabina teleskopowa przegubowa TELEVARIO KRAUSE

Wielofunkcyjna drabina KRAUSE TeleVario z 4 przedłużeniami podłużnic jest prawdziwym multitalentem: zarówno jako drabina przystawna, drabina wolnostojąca, jak i podest roboczy lub przy pracach na klatkach schodowych - dzięki opatentowanemu systemowi ClickMatic pozwala z łatwością skonstruować potrzebną drabinę.

Producent: KRAUSE
Cena: 1 789,00 zł (netto: 1 454,47 zł )
zobacz więcej
Drabina teleskopowa przegubowa TeleMatic  KRAUSE Drabina teleskopowa przegubowa TeleMatic KRAUSE

Zasięg pracy  może wynosić nawet 6,4 metra (4x5) zaś sama drabina po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Może posłużyć jako: drabina przystawna, drabina wolnostojąca (dodatkowo z adaptacją na schody) lub podest roboczy (wymagany dodatkowy pomost). Jej dopuszczalne obciążenie wynosi 150 kg i spełnia normy EN-131.

Producent: KRAUSE
Cena: 1 529,00 zł (netto: 1 243,09 zł )
zobacz więcej
Uniwersalna drabina przegubowa Stabilo Professional Krause Uniwersalna drabina przegubowa Stabilo Professional Krause

Zasięg pracy na drabinie tego typu może wynosić nawet 5,8 m (4x4) zaś sama drabina po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.

Producent: KRAUSE
Cena: 1 751,00 zł (netto: 1 423,58 zł )
zobacz więcej
Drabina wielofunkcyjna przegubowa podestowa DW35P wysokość 350-450 cm Drabina wielofunkcyjna przegubowa podestowa DW35P wysokość 350-450 cm

maksymalne obciążenie - 150 kg
maksymalna długość - 350 cm
maksymalna wysokość robocza - 450 cm
wymiary po złożeniu 99x61x26 cm
waga samej drabiny- 12,3 kg
waga drabiny z podestem- 16,1 kg

Producent: POLGUM
Cena: 499,00 zł (netto: 405,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Drabina wielofunkcyjna przegubowa podestowa DW46P wysokość 465-560 cm Drabina wielofunkcyjna przegubowa podestowa DW46P wysokość 465-560 cm

maksymalne obciążenie - 150 kg
maksymalna długość - 465 cm
maksymalna wysokość robocza - 560 cm
minimalna wysokość - 125 cm
powierzchnia robocza podestu - 200x30 cm
waga samej drabiny- 13,6 kg

Producent: POLGUM
Cena: 592,00 zł (netto: 481,30 zł )
szt.
zobacz więcej

Wielofunkcyjna drabina przegubowa

Drabina, czyli niezbędny „gadżet” w każdym domu. Musi koniecznie znaleźć się na wyposażeniu każdej firmy budowlanej i remontowej. Wśród dostępnych wariantów jest drabina aluminiowa składana, charakteryzująca się ogromną uniwersalnością. Można ją wykorzystać na kilka sposobów, co pozwala wykonywać przy jej pomocy wiele prac na zewnątrz i wewnątrz budynku.

Drabina aluminiowa składana przeznaczona jest do prac na wysokości, dlatego najczęściej wybierana jest przez firmy zajmujące się remontami, budową i instalacjami. W naszej ofercie znajdziesz kilka wariantów tego typu drabiny. W zależności od modelu można drabinę ustawić w dwóch lub trzech pozycjach:

  • Jako drabinę przystawną – wykorzystywana w miejscach, gdzie można oprzeć drabinę o ścianę
  • Jako drabinę wolnostojącą – przyda się wszędzie tam, gdzie prace wykonywane są na otwartej przestrzeni i nie ma możliwości oparcia drabiny o ścianę
  • Jako pomost roboczy – ułatwia prace budowlane i remontowe, zwiększając komfort i tym samym bezpieczeństwo

Drabina przegubowa Faraone i Krause

Współpracujemy z renomowanymi producentami, którzy oferują bezpieczne, łatwe w obsłudze, uniwersalne oraz wytrzymałe drabiny. Stawiamy na jakość, jednocześnie wybierając najniższe ceny w grupie produktów o wysokim standardzie. Dlatego w naszej ofercie dostępna jest m.in. przegubowa drabina Krause, sprzęt wysoko elastyczny, o wielu możliwościach wykorzystania, zaprojektowana przez doświadczonych konstruktorów. Obok niej w sklepie znajduje się drabina przegubowa Faraone, a dokładnie 4 elementowa drabina składana, łącząca 3 funkcje, niezwykle lekka i charakteryzująca się małymi gabarytami po złożeniu. Godna polecenia jest ponadto teleskopowa drabina Televario z usztywnionymi narożnikami i podgumowanymi stopkami antypoślizgowymi.

Drabiny przegubowe można wykorzystać na co dzień, np. przy pracach w ogrodzie czy też naprawach w domu, jak również podczas remontów i wykończenia budynków przez profesjonalną firmę budowlaną. Wykonana z aluminium jest odporna na wpływ czynników zewnętrznych, również wody, niskich i wysokich temperatur. Może mieć różną wysokość i być rozkładana na dwa bądź trzy warianty.

Przegubowa drabina Krause czy może teleskopowa drabina Televario – a którą Ty wybierzesz?

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium