ARTBUD Materiały budowlane
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Kabina prysznicowa z hydromasażem Faro 80/90 Kerra Kabina prysznicowa z hydromasażem Faro 80/90 Kerra

Wymiary: Wysokość: 230 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 80 cm
Profile aluminiowe satyna

Producent: NOVOTERM
Cena: 1 258,00 zł (netto: 1 022,76 zł )
Kabina prysznicowa z hydromasażem i brodzikiem 152 x 87 cm Lena 150 Kerra Kabina prysznicowa z hydromasażem i brodzikiem 152 x 87 cm Lena 150 Kerra

Wymiary kabiny Lena 150: 152 x 87 x 223 cm
Wymiary brodzika: 152 x 87 x 52 cm
Wysokość brodzika 52cm
Głębokość brodzika 38cm

Producent: NOVOTERM
Cena: 2 398,00 zł (netto: 1 949,59 zł )
Kabina prysznicowa z hydromasażem Laguna 170 Kerra Kabina prysznicowa z hydromasażem Laguna 170 Kerra

Wymiary: 173 x 85 x 222 cm
Wymiary brodzika: 173 x 85 x 51 cm
Profile: aluminiowe, satyna
Drzwi: dwuskrzydłowe, przesuwane
Szkło: 5 mm, hartowane
Brodzik: akrylowy, biały ze zintegrowanym siedziskiem
Masaż: 8 dysz masażowych, natrysk górny i ręczny

Producent: NOVOTERM
Cena: 4 300,00 zł (netto: 3 495,93 zł )

Sztuka wyboru kabiny prysznicowej z hydromasażem


Kabina prysznicowa z hydromasażem to marzenie wielu osób – doskonały sposób nie tylko na codzienny prysznic, ale i relaks oraz przyjemny masaż strumieniami wodnymi. Poszczególne modele oferują wiele ciekawych opcji hydromasażu, jednak jeśli zależy nam na produkcie, który faktycznie przez długie lata będzie nas cieszyć swoimi walorami, musimy bacznie zwracać uwagę nie tylko na dostępne opcje, ale przede wszystkim na jakość produktu. W przeciwnym wypadku może się okazać, że elementy kabiny będą nieszczelne, materiał mało trwały, skłonny do rdzy, z kolei dysze będą nie tylko zarastać kamieniem, ale też zapychać się. A najgorzej jest wtedy, gdy części zamienne okazują się droższe niż zakup nowej kabiny, a nawet w ogóle niedostępne.

Najwygodniejsze kabiny z hydromasażem to kabiny wolnostojące. Są one całkowicie zabudowane, dzięki czemu można je postawić w dowolnym miejscu, a poza tym nie trzeba w żaden szczególny sposób przygotowywać ścian, które muszą stać się elementem kabiny. Jednak bez względu na to, jaką opcję wybierzemy, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych szczegółów.

Materiał wykonania kabiny z hydromasażem
Wysoka jakość wykonania jest największą gwarancją tego, że zakup kabiny prysznicowej z hydromasażem okaże się udany. Nie dajmy się naciągać na „super promocje”, które prawdopodobnie skończą się którąś z wyżej wymienionych przykrych niespodzianek. Przede wszystkim sprawdźmy, czy kabina, którą chcemy kupić, odznacza się certyfikatem bezpieczeństwa CE oraz atestami higienicznymi Państwowego Zakładu Higieny. Unikajmy kabin wyprodukowanych z polistyrenu – to materiał wykorzystywany w tanich kabinach. Szybko żółknie, pęka, łatwo można go zarysować, a wysoka temperatura może doprowadzić do odkształceń materiału. Dlatego też szukajmy kabin akrylowych, które są trwałe, odporne na uszkodzenia i estetyczne przez długie lata.

Dysze kabiny z hydromasażem
Duże znaczenie dla komfortu użytkowania kabiny prysznicowej ma rozmieszczenie oraz konstrukcja dysz. Aby masaż faktycznie okazał się przyjemny i odprężający, należy upewnić się, że dysze kierowane na plecy, mają większą siłę wypuszczania wody niż np. dysze, którymi masuje się ręce czy nogi. Oczywiście zwróćmy też uwagę na to, czy dysze znajdują się na właściwej wysokości – tak by faktycznie woda trafiała w odpowiednie partie ciała. Ponadto dysze powinny być odpowiednio przygotowane, by kamień nie był dla nich zagrożeniem - muszą być one duże, a najlepiej dodatkowo zaopatrzone w gumowe końcówki.

Montaż kabiny z hydromasażem w cenie
Prawidłowy montaż kabiny prysznicowej z hydromasażem jest gwarancją tego, że ta nie będzie przeciekać, nie powstaną nieszczelności, a wszystkie elementy będą funkcjonować bez zarzutów – nie pojawią się np. awarie związane z niewłaściwym ciśnieniem wody. Dlatego też najlepiej, jeśli montażem zajmuje się specjalista. Wysokiej jakości, firmowe kabiny, w większości przypadków oferują montaż w cenie zakupu produktu, co nie naraża nas na dylemat – czy wezwać fachowca i zapłacić mu, czy też postawić na oszczędności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium