ARTBUD Materiały budowlane
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Fartuch medyczny ochronny Laminated Gown S60 GR Teo-15 Fartuch medyczny ochronny Laminated Gown S60 GR Teo-15

Fartuch medyczny ochronny SMS 40 Teo-15 to sprzęt niezbędny w czasie operacji, a także regularnego noszenia w obiekcie medycznym, szpitalu lub laboratoratorium.

Producent: TEO
Cena: 24,60 zł (netto: 20,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Fartuch medyczny ochronny SMS 40 Teo-13 Fartuch medyczny ochronny SMS 40 Teo-13

Fartuch medyczny ochronny SMS 40 Teo-13 to sprzęt niezbędny w czasie operacji, a także regularnego noszenia w obiekcie medycznym, szpitalu lub laboratoratorium.

Producent: TEO
Cena: 20,99 zł (netto: 17,07 zł )
szt.
zobacz więcej

Odzież ochronna medyczna

Niezbędnym elementem pracy całego personelu medycznego i laboratoryjnego jest wysokiej jakości odzież medyczna, która zapewnia odpowiedni poziom zabezpieczenia przy pobieraniu próbek, wykonywaniu badań czy po prostu kontaktu z pacjentem. Rola ubrań medycznych jest więc nie do przecenienia, znajdując szerokie zastosowanie w szpitalach, gabinetach lekarskich oraz różnego rodzaju laboratoriach. Co ważne, odzież medyczna jednorazowa będzie działała w dwie strony, z jednej strony zabezpieczając pacjentów, z drugiej natomiast samych medyków i laborantów przed przenoszeniem różnego rodzaju drobnoustrojów chorobotwórczych. Jest to bardzo ważne, ponieważ w miejscach, takich jak szpital, gabinety lekarskie i laboratoria jest ich bardzo dużo nie tylko ze względu na dużą liczbę ludzi, którzy codziennie się tam pojawiają - należy bowiem pamiętać, że najczęściej przychodzą do nich osoby, które mają mniejsze lub większe problemy zdrowotne.

Tak więc fartuchy i buty jednorazowe zapewnią należyty poziom ochrony osobistej, której stosowanie zapewnią bezpieczne korzystanie z przestrzeni wszystkim osobom znajdującym się w niej. Ponadto z odzieży i obuwia będą mogły także korzystać osoby odwiedzające swoich bliskich w szpitalach, co dodatkowo będzie zapobiegało przedostawaniu się bakterii i wirusów z zewnątrz do środka szpitali. Jest to bardzo ważne, ponieważ pacjenci mogą mieć osłabioną odporność w związku z problemami zdrowotnymi, co byłoby dla nich nie tylko niekorzystne, ale i niebezpieczne. Personel medyczny również będzie mógł z powodzeniem wykorzystywać tego rodzaju produkty.

Jak więc widać, rola odzieży ochronnej, takiej jak fartuchy, spodnie i buty jest bardzo ważna. Dzięki niej personel medyczny i laboratoryjny będzie mógł spokojnie wywiązywać się ze swojej pracy, pomagając wszystkim, którzy będą tego potrzebowali, pacjenci natomiast będą należycie chronieni za sprawą tego rodzaju produktów. Są one nie tylko zdroworozsądkowym wyborem, ale i wymogiem stawianym przez prawo. Zdecydowanie więc warto zainwestować w odpowiednią odzież medyczną. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów, takich jak medyczne środki ochrony osobistej - cena jak zawsze pozostaje konkurencyjna, a dostawa szybka i bezproblemowa. Wszystkie najważniejsze informacje znajdują się w opisach poszczególnych artykułów.

Wysokiej jakości ochronna odzież medyczna

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości artykuły ochrony medycznej, takie jak obuwie i fartuchy medyczne jednorazowe. Cenimy zarówno czas, jak i pieniądze naszych Klientów, dlatego podejmujemy współpracę jedynie z zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami. Mamy świadomość, że w przypadku odzieży medycznej jej wysoka jakość jest szczególnie ważnym aspektem, dlatego każdy producent, którego artykuły znajdują się w naszej ofercie znany jest z dostarczania niezawodnych rozwiązań w tym zakresie. Personel służby zdrowia musi mieć dostęp do różnego rodzaju artykułów umożliwiających im pracę i czyniących ją jeszcze bardziej bezpieczną, dlatego środki medyczne są szczególnie ważne w miejscach, takich jak szpitale czy gabinety lekarskie. Cała jednorazowa odzież medyczna, która znajduje się w naszym asortymencie będzie więc solidna, wytrzymała i komfortowa w użytkowaniu. Zawdzięcza to wysokim standardom produkcji, odpowiednio dobranym materiałom oraz dbałości o najmniejsze szczegóły. Każdy producent, którego medyczna odzież ochronna znajduje się w naszym asortymencie, zagwarantuje należyty poziom ochrony osobistej.

Szeroki wybór odzieży ochronnej dla medyków

Nasz sklep zapewnia wyłącznie sprawdzoną, skuteczną i komfortową w użytkowaniu odzież medyczną - każdy producent z naszej oferty jest renomowanym i znanym od lat dostawcą artykułów, takich jak medyczne środki ochrony osobistej. Proponujemy Państwu szeroki wybór produktów na bardzo korzystnych warunkach - cena jak zawsze pozostaje atrakcyjna, a dostawa szybka i bezproblemowa. Kompletując asortyment sklepu, przygotowaliśmy dla naszych Klientów szereg ułatwień, które przyspieszą i uprzyjemnią zakupy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Kontakt z naszymi specjalistami pomoże Państwu w podjęciu jak najlepszej decyzji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium