ARTBUD Materiały budowlane

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Stojak na worki foliowe – zgodna z przepisami segregacja różnego typu odpadów

Użytkownik, który regularnie korzysta z takiego produktu, jak stojak metalowy na worki, nie ma żadnego fizycznego kontaktu z pojemnikiem na śmieci. Nie musi go czyścić, ani dotykać, a jak wiadomo jest to potężne źródło bakterii i siedlisko różnego typu chorobotwórczych mikroorganizmów. Stojaki są kompatybilne z różnymi pojemnościami worków, a ilość dostępnych wariantów sprawia, że każdy znajdzie rozwiązanie idealne dobrane do swoich potrzeb. Wybrany model produktu, którym jest stojak metalowy na worek foliowy, to także doskonały sposób na zachowanie porządku podczas różnego rodzaju imprez, w tym masowych i organizowanych w plenerze. Przyda się w czasie garden party, wesela czy innej imprezy, organizowanej szczególnie w porze letniej, gdy goście często przebywają na zewnątrz. Stojak metalowy na worek foliowy jest lekki, wygodny i funkcjonalny. Bez trudu można go ustawić w dowolnym miejscu, a po zakończeniu imprezy po prostu złożyć i schować, przekazując pełen worek śmieci do dalszej utylizacji.

Stojak metalowy na worek foliowy – produkt składający się z kilku stanowisk

Warto pamiętać, że segregacja odpadów stała się już ustawowym obowiązkiem. A to oznacza, że każdy ma nakaz dzielić swoje domowe odpady komunalne na poszczególne kategorie (np. papier, plastik, szkło białe), wrzucając je do worków w wyznaczonym kolorze. Ułatwieniem tego zadania jest stojak metalowy na worki. Można go połączyć, tworząc tym samym jedną konstrukcję, składającą się z kilku stanowisk – np. przeznaczoną na trzy / pięć worków na śmieci – wówczas segregacja staje się bardzo prosta i znacznie wygodniejsza. Solidny stojak metalowy na worek foliowy eliminuje problem trzymania worków luzem lub też nabywania oddzielnych i zajmujących dużo miejsca koszy na śmieci, które nierzadko są dość sporym wydatkiem finansowym. Stojak z metalu może być używany także na przydomowej posesji, ponieważ gminy aprobują tego typu rozwiązanie. Konstrukcja ta może znaleźć się także na tyłach budynku firmowego. Istnieje możliwość trwałego lub tymczasowego montowania takich produktów, jak stojak metalowy na worki w jedną konstrukcję, składającą się z kilku stanowisk, co sprawdza się w przypadku przedsiębiorstw zatrudniających dużą ilość pracowników lub generujących sporo odpadów komunalnych, również tych uznanych za szkodliwe dla fauny i flory.

Jakie zalety ma stojak na worki foliowe?

Zamocowanie worka foliowego do konstrukcji, którą posiada wybrany model wyrobu, jakim jest stojak metalowy na worki, nie nastręcza żadnych trudności. Warto w tym miejscu podkreślić, że jest to rozwiązanie bezpieczne, ponieważ worki foliowe nie odrywają się od metalowej konstrukcji, nawet, gdy są puste. Ma to szczególne znaczenie w przypadku silnych podmuchów wiatru. Wybrany stojak na worki foliowe można ustawić bardzo blisko ściany lub zadaszenia, co eliminuje problem zalegania na nim śniegu czy spadających z drzew liści. W naszej ofercie dostępne są takie modele stojaków, które przeznaczone są stricte do zgodnej z ogólnymi przepisami i dyrektywami Unii Europejskiej segregacji śmieci.

Czym wyróżnia się stojak metalowy na worki?

Atestowana i certyfikowana konstrukcja, którą posiada stojak metalowy na worek foliowy, ma funkcjonalną obręcz. Może ona być także wyposażona w dodatkowe i bardzo łatwe do czyszczenia przykrywki – w kolorach, które odpowiadają poszczególnym workom na odpady, przeznaczone do późniejszej utylizacji. Dla osób stosujących się do zasad segregacji odpadów organicznych i nieorganicznych, jest to rozwiązanie praktyczne, jak również bardzo wygodne i higieniczne. Wybrany stojak metalowy na worki wyróżnia się prostą konstrukcją. Składa się ze stalowych blach i rur, z pierścieniem do mocowania worka i wygodną pokrywą. Dostępny jest także model z ozdobną pokrywą i obudową zamykaną na klucz lub też stojak w wielu wersjach kolorystycznych z zabudowaniem, wykonanym ze stalowych prętów. To produkty malowane proszkowo farbą. W wersji wolnostojącej istnieje możliwości ich zakotwiczenia do podłoża.

Solidny i praktyczny w użyciu stojak metalowy na worek foliowy to produkt służący do segregowania rożnego typu odpadów. Jego wytrzymała konstrukcja umożliwia wieloletnie korzystanie z tego wyrobu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium