ARTBUD Materiały budowlane

Młot wyburzeniowy to podstawowe narzędzie wszelkich remontów. Skujesz nim kafelki, tynk czy różnorakie posadzki. W porównaniu z narzędziami ręcznymi znacznie przyspiesza proces wyburzenia oraz czyni pracę lżejszą i przyjemniejszą. Wśród szerokiej i dobrze wyselekcjonowanej oferty młotów do kucia, dostosujesz sprzęt o parametrach, które spełnią Twoje wymagania.

Młot wyburzeniowy – młot udarowy wyburzeniowy HEX 3000W PM-MWB-3000 45J

Model ten jest jednym z tańszych i bardziej podstawowych sprzętów. Nie zmienia to faktu, że jest bardzo wydajny i sprosta oczekiwaniom podstawowych remontów. Zastosowanie znajdzie w skuwaniu betonu zbrojnego, czy kucia w asfalcie. Mimo mocnego uderzenia młot wyburzeniowy nie przenosi równie silnego drgania na użytkownika sprzętu. Płynność pracy gwarantuje przekładnia chłodzona olejem. Uchwyt dostosowany jest do długotrwałej pracy. Zastosowany uchwyt typu HEX zapewni wytrzymałość młota do kucia na najwyższym poziomie. Wyraźny wskaźnik oleju ułatwi utrzymanie płynów na odpowiednim poziomie. Moc silnika 3000W jest wyjątkowo wydajna przy sprzęcie mniejszego kalibru. Waga sprzętu przy pełnym zestawie to ok. 18,4 kg. Jest to podstawowy sprzęt w rozsądnej cenie, zachowując jednocześnie wysoką jakość wykonania i trwałości.

Benzynowy młot wyburzeniowy BH65 Wacker Neuson

Zupełną skrajnością zarówno pod względem parametrów, jak i ceny jest młot wyburzeniowy BH65. Sprzęt ten jest przystosowany do najtrudniejszych zadań oraz bardzo długiego czasu pracy. Przede wszystkim młot ten jest zasilany silnikiem benzynowym. Producent zadbał o super mocny silnik 1,7 kW, zachowując jednocześnie niewielką wagę 25 kg. Dodatkowo proporcje te nie wpływają na pracę. Każde uderzenie przenoszone jest na górną część chwytaków, a następnie niwelowane do maksimum. Wszystko dzięki specjalistycznej konstrukcji młota do kucia. Wartość wibracji przenoszonych na kończyny górne jest tak mała, że sprzęt przystosowany jest do standardowej 8-godzinnej pracy. Zdecydowanie BH65 jest urządzeniem bardziej dla firm wykonujących usługi niż na potrzebę przydomowych remontów prywatnych. Z racji na klasę produktu, zachęcamy do kontaktu przed zakupem, gdyż młot dostępny jest w czterech różnych wersjach. Nasi specjaliści dopasują zakup do potrzeb. Obsługa klienta przez wykwalifikowanych specjalistów to bez wątpienia nasza mocna strona.  Pojemność baku to 1,8l. Zużycie paliwa to ok. 1l. na godzinę pracy. Przy tak dużej wydajności to fenomenalny wynik. 

Młot do kłucia betonu

Oprócz powyżej opisanej oferty posiadamy też wiele innych modeli różnych producentów między innymi:

-Młot udarowy, wyburzeniowy Zipper ZI-ABH1700D

-Młotowiertarka udarowa 7KG SPIT 372 SDS MAX (1SZT.)

-Młoto-wiertarka HR3210FCT MAKITA (szt.)

-Młot wyburzeniowy SDS-MAX K 615CE HD Professional Sparky

-Młot udarowo obrotowy 800 W GBH 2-26 DRE BOSCH (0611253708)

-Młotowiertarka 3-funkcyjna D25144K DeWalt

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium