ARTBUD Materiały budowlane
Kotwa mocująca do montażu obrzeży geoBorder  geoPIN 24 geoPIN 18 geoNAIL Kotwa mocująca do montażu obrzeży geoBorder geoPIN 24 geoPIN 18 geoNAIL

Wymiary: 3 cm
Długość: 24 cm
Waga: 0,03 kg
Materiał: PP PE w 100% z recyklingu
Kolor: czarny

Producent: GEOSYSTEM
Cena: Na zapytanie (netto: 0,01 zł )
Palisady (paliki betonowe do ogrodu) są popularny elementami wykorzystywanymi w ogrodach. Stosowane są często do oddzielania ścieżki wykonanej z kostki brukowej i trawnika. Można nimi również oddzielać trawnik od powierzchni uprawnej ogrodu. Zabezpieczają także kostkę przed rozsuwaniem się, uławiają koszenie trawnika oraz zapobiegają rozrastaniu się trawy. Nie jest to jednak jedyne ich zastosowanie – palisady wykorzystywane są także do kształtowania otoczenia drzew oraz kwiatów oraz tworzenia ogrodzeń rabat. Doskonale nadaje się do tworzenia aranżacji ogrodowych, jako ciekawy element małej architektury.

Dzięki zastosowaniu palisady, teren sprawia wrażenie bardziej estetycznego i uporządkowanego. Możliwe jest także ich zastosowanie do łączenia nawierzchni znajdujących się na różnych poziomach, na przykład w schodach ogrodowych. Sprzedawane palisady ogrodowe mają bardzo często budowę modułową, umożliwiającą łączenie jednego elementu z drugim. Palisady wykonuje się najczęściej z betonu (paliki betonowe do ogrodu), spotykane są także palisady wykonane z wodoodpornych i elastycznych tworzyw sztucznych. Takie palisady są odporne na warunki atmosferyczne, np. na mróz i bardzo wytrzymałe mechanicznie. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium