ARTBUD Materiały budowlane

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wysokiej jakości przecinarki do metalu i piły szablaste w bogatym asortymencie ArtBud

Obróbka materiałów twardych, takich jak metal, jest dużo szybsza i łatwiejsza dzięki wykorzystaniu przecinarki do metalu. Świetnie sprawdzi się ona zarówno w przydomowych garażach i warsztatach, jak i profesjonalnych punktach usługowych czy w różnego rodzaju firmach i zakładach pracy. Nowoczesne narzędzia do obróbki metalu, takie jak piła szablasta, z pewnością są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć szeroki wybór produktów przeznaczonych do cięcia metali, takie jak pilarki i piły szablaste. Do wyboru mamy zarówno urządzenia kompaktowe, o niewielkich rozmiarach, jak i duże piły taśmowe, przeznaczone do większych warsztatów i bardziej zaawansowanych prac. W ofercie są produkty ręczne, akumulatorowe i z napędem elektrycznym. Ponadto każda przecinarka do metalu oraz piła szablasta akumulatorowa z naszego asortymentu pochodzi od sprawdzonych i zaufanych producentów, co gwarantuje jej wysoką jakość, wytrzymałość i trwałość, a także skuteczną i bezawaryjną pracę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W razie pytań nasi eksperci są do Państwa dyspozycji.

Przecinarki do metalu – zasada działania, charakterystyka i rodzaje urządzeń

Podstawową informacją, jest to, że przecinarka do metalu ma za zadanie cięcie takich materiałów, jak aluminium, miedź, stalowe profile, tworzywa sztuczne czy rury. Coraz częściej producenci wyposażają tego typu urządzenia w dodatkowe funkcje, co znacznie poszerza ich możliwości i spektrum działania – przykładowo jest to praca beziskrowa i bezzapachowa, które mają szczególnie duże znaczenie dla osób wykorzystujących je na co dzień w swojej pracy. Kupując przecinarkę, w dodatkowym wyposażeniu często otrzymujemy również elementy takie, jak klucz oczkowy lub tarcze tnące. Z pewnością mogą się one przydać w czasie wykonywania różnego rodzaju prac.

Istnieją dwa zasadnicze rodzaje przecinarek. Pierwszy z nich to typ taśmowy, sprawdzający się przede wszystkim w przypadku mało skomplikowanych prac, ale wymagających dużej precyzji. Jest chętnie wybierana również ze względu na niską cenę oraz możliwość stworzenia cięć w linii prostej czy wycięcia nieregularnych kształtów. Cieszą się zatem bardzo dużą popularnością.

Przecinarka do metalu może być również tarczowa i taki model uznawany jest przez ekspertów za bardziej uniwersalny. Nie gwarantują cichej pracy, generują też sporo kurzu i iskier, jednak stosuje się je wszędzie tam, gdzie sama precyzja nie jest najważniejsza. Pozwalają na szybkie, łatwe i wygodne wykonanie nawet bardzo trudnych prac, dzięki czemu również są bardzo cenionym urządzeniem.

 

Czym charakteryzuje się piła szablasta akumulatorowa i jakie jest jej zastosowanie?

Piła szablasta jest bardzo uniwersalnym urządzeniem, które może zastąpić w warsztacie kilka innych. Można wymienić w niej brzeszczoty, dzięki czemu posłuży nam do cięcia wszelkich możliwych materiałów, takich jak drewno, metal, tworzywa sztuczne, a nawet cegły i beton. Dobrej jakości akumulatorowa piła szablasta pozwoli więc na liczne oszczędności, ponieważ nie będziemy już potrzebowali wyrzynarki, pilarki tarczowej czy nawet piły łańcuchowej – wystarczy nam po prostu to jedno wielofunkcyjne urządzenie. Warto wiedzieć, że piła szablasta akumulatorowa cieszy się w naszym sklepie bardzo dużym zainteresowaniem.

Szukając dla siebie odpowiedniej przecinarki do metalu lub elementu, takiego jak piła szablasta, można spotkać się z potocznymi określeniami, takimi jak pilarka czy ukośnica do metalu. Ważne jest to, aby model, na który się zdecydujemy posłużył nam przez wiele lat, pracował efektywnie i zapewniał nam należyte bezpieczeństwo. Właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu dostępne są wyłącznie wysokiej jakości przecinarki do metalu, pochodzące od renomowanych producentów. Ponadto warto czasami zainwestować nieco większą kwotę, aby zyskać dodatkowe i często potrzebne funkcje. Dobrze także wybrać przecinarkę, która posiada wysoką prędkość obrotową, co znacznie usprawni przecięcie różnego typu metali.

W przypadku pytań i wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i tym samym rozwieją wszelkie wątpliwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium