ARTBUD Materiały budowlane
Stopnie betonowe skarpowe Stopnie betonowe skarpowe

Betonowe prefabrykowane stopnie schodowe skarpowe, to typowy element architektury ogrodowej i inżynieryjnej na terenach zielonych gdzie występują różnice poziomów i spadki terenowe.

Cena: 94,99 zł (netto: 77,23 zł )
szt.
zobacz więcej

 

Schody betonowe to najlepszy sposób wykończenia przestrzeni

W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości schody zewnętrzne betonowe, które odznaczają się ponadprzeciętną wytrzymałością dzięki wspaniałym właściwościom technicznym. Tego rodzaju konstrukcje wykorzystywane są przede wszystkim na terenach prywatnych, jako funkcjonalne, nowoczesne i sprawdzone wejście do domu czy pomieszczeń gospodarczych. Schody betonowe znajdą swoje zastosowanie również jako wejście do przestrzeni biurowych, lokali usługowych czy różnego rodzaju budynków użyteczności publicznej. Sposoby ich wykorzystania są praktycznie nieograniczone. Co ważne, ogromną zaletą schodów betonowych jest to, że można wykończyć je w dowolny sposób, samodzielnie decydując o tym, jak chcemy zaaranżować daną przestrzeń. Jest to z jednej strony tradycyjne, a z drugiej niezwykle nowoczesne rozwiązanie, które z powodzeniem może być wykorzystywane w dowolnej przestrzeni wszędzie tam, gdzie konieczne jest stworzenie funkcjonalnego i praktycznego wejścia do budynku lub też połączenie ze sobą wyższych kondygnacji. Nic więc dziwnego, że betonowe schody cieszą się tak dużą popularnością - świetnie dopasowują się do potrzeb użytkowników, stwarzając dogodną i estetyczną przestrzeń w ciągu komunikacyjnym. Cena w ramach naszej oferty jak zawsze pozostaje konkurencyjna,

Solidność i świetna wytrzymałość schodów betonowych

Schody betonowe z pewnością nie są nowością na rynku architektonicznym - stosuje się je od bardzo wielu lat, doceniając przede wszystkim wspaniałe właściwości techniczne, jakie posiada beton. Warto jednak wiedzieć, że na przestrzeni lat materiał ten przeszedł znaczące modyfikacje - udoskonalono zarówno sposób jego wytwarzania, jak i samego wykorzystywania. Przyczynił się do tego przede wszystkim rozwój nowych technologii, a także ewolucja sposobu projektowania i aranżowania dosłownie wszystkich przestrzeni prywatnych i użytkowych. Obecnie beton otwiera przed nami wiele interesujących możliwości - bazująca na nim konstrukcja będzie obecnie nie tylko modna, ale i bardzo estetyczna. Tak więc schody betonowe oraz inne elementy (przykładowo ściany) z niego wytwarzane doceniane są także za swój neutralny, stonowany, a nawet nieco szorstki charakter, który wprowadzi minimalistyczny, ale bardzo stylowy klimat do przestrzeni zarówno wewnątrz domu i firmy, jak i wokół nich. Wykończenie jej za pomocą elementów z betonu jest więc świetną inwestycją, o której należy najlepiej pomyśleć już na etapie budowy.

Warto jeszcze raz wspomnieć o świetnych właściwościach technicznych, jakimi odznaczają się schody betonowe, ponieważ zasługują na specjalną uwagę. Odpowiednio zaplanowane, przygotowane i wykonane będą wyjątkowo solidne, wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju niekorzystne czynniki, takie jak zmienne warunki pogodowe, intensywna eksploatacja czy niepożądane działanie osób trzecich. To z kolei korzystnie przełoży się na komfort i bezpieczeństwo użytkowania schodów, a także trwałość na lata. Teraz wiemy już dlaczego dobrze jest wykonać w swoim domu czy firmie betonowe schody.

Nieograniczone sposoby na wykończenie schodów z betonu

Dobrze jest pamiętać o tym, że schody na beton wymagają jeszcze odpowiedniego wykończenia. Możemy wybrać takie rozwiązanie, w którym będą one również wykończone betonem, co przyśpiesza montaż i pasuje do minimalistycznych ścian. Ponadto do wyboru mamy szereg różnych materiałów, które ozdobią wewnętrzne przestrzenie - przykładowo możemy wykończyć je za pomocą płytek, drewna czy okładziny - stopnie na schody szczególnie często wykańczane są właśnie w ten sposób do zastosowań wewnętrznych. Aranżowanie schodów często odbywa się właśnie płytkami lub drewnem, co pasuje do nowoczesnych ścian, wykładzina jest rzadziej wykorzystywana. Jak widać sposób wykończenia schodów jest bardzo ważny, ponieważ stopnie na schodach pełnią również ważną rolę estetyczną, co potwierdzają informacje od architektów i projektantów wnętrz.

Posiadamy szeroki wybór produktów, których cena jak zawsze pozostaje atrakcyjna. Nasza oferta opiera się na wysokiej jakości schodach, w których można wybrać własną aranżację stopni, czym przekonują do siebie wielu Klientów. Bogaty asortyment schodów sprawia, że bez problemu znajdą Państwo u nas model dla siebie. Zapraszamy do kontaktu - nasi wykwalifikowani pracownicy z chęcią udzielą Państwu wszystkich informacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium