ARTBUD Materiały budowlane
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Siłownia integracyjna Eco Trainer D01R+SI+SLW2 disabled + słup seria Eco Trainer Siłownia integracyjna Eco Trainer D01R+SI+SLW2 disabled + słup seria Eco Trainer

Wymiary urządzenia: długość: 1025-1335 mm, szerokość: 740 mm, wysokość:1920 mm.
Wymiary strefy bezpieczeństwa: 434 cm x 374 cm.
Stopień trudności: średni/trudny.
Dopuszczalna waga użytkownika: 150 kg

Producent: TRAINER
Cena: 6 969,00 zł (netto: 6 452,78 zł )
szt.
zobacz więcej
Urządzenie siłowni zewnętrznych Motyl + Słup D06R+SZ+SLW2 seria Eco Trainier Urządzenie siłowni zewnętrznych Motyl + Słup D06R+SZ+SLW2 seria Eco Trainier

Długość 928 mm
Szerokość 1049 mm
Wysokość 1920 mm

Producent: TRAINER
Cena: 5 919,00 zł (netto: 5 480,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Urządzenie siłowni zewnętrznych Motyl Rewers + Słup D07R+SZ+SLW2 seria Eco Trainier Urządzenie siłowni zewnętrznych Motyl Rewers + Słup D07R+SZ+SLW2 seria Eco Trainier

Długość 975 mm
Szerokość 581 mm
Wysokość 1920 mm

Producent: TRAINER
Cena: 5 919,00 zł (netto: 5 480,56 zł )
szt.
zobacz więcej

Siłownia zewnętrzna, czyli możliwość treningu dla każdego

W naszym szerokim asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości siłownie zewnętrzne integracyjne, które pozwolą na jakościowe spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Jest to świetny sposób na to, aby zapewnić wszystkim dostęp do sprzętów, umożliwiających aktywność fizyczną, ponieważ nie każdy ma czas czy możliwość, aby korzystać z siłowni wewnętrznych, pobierających opłaty za wejście. Z outdoor fitness, czyli siłowni plenerowych będzie mógł korzystać każdy, kto będzie miał wolną chwilę oraz chęć do wykonania ćwiczeń, a na danym terenie z pewnością znajdzie się mnóstwo chętnych osób. Ponadto badania naukowe jasno dowodzą, że aktywność fizyczna na świeżym powietrzu jest jeszcze bardziej efektywna i korzystna dla naszego zdrowia, gwarantując lepsze dotlenienie organizmu. Co ważne, obecność siłowni zewnętrznej integracyjnej i urządzeń fitness na danym osiedlu będzie zachęcała do korzystania, promując bardziej zdrowy tryb życia. Najważniejsze jest po prostu to, aby w siłowniach zewnętrznych integracyjnych zestawy do ćwiczeń były używane zgodnie z ich przeznaczeniem i według zasad bezpieczeństwa. Obecne doświadczenie mieszkańców polskich miast, którzy korzystają już z siłowni zewnętrznych również siłowni integracyjnych jasno pokazują, że cieszą się zainteresowaniem nie tylko młodzieży, ale także rodzin z dziećmi i osób starszych. To najlepiej pokazuje, dlaczego warto wyposażyć przestrzeń miejską w siłownie plenerowe integracyjne. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór siłowni zewnętrznych - ćwiczenia z wykorzystaniem tych urządzeń będą przyjemne, bezpieczne i skuteczne. Jak zawsze ich cena pozostaje niska i atrakcyjna.

Siłownie zewnętrzne jako element małej architektury

W Polsce siłownie zewnętrzne integracyjne są stosunkową nowością, a już zdążyły podbić serca okolicznych mieszkańców. Tego rodzaju urządzenia będą idealnym elementem małej architektury, które obok placów zabaw będą stanowiły możliwie jak najlepsze wyposażenie przestrzeni publicznej. Idealnym miejscem do postawienia siłowni zewnętrznych integracyjnych będzie park, osiedle mieszkaniowe, tereny rekreacyjne czy szkoły. Gdy będą dostępne w przestrzeni publicznej, z pewnością znajdzie się wielu mieszkańców, którzy będą chcieli z nich korzystać i wykonywać różnego rodzaju ćwiczenia na świeżym powietrzu. Siłownie plenerowe integracyjne wzmocnią w ten sposób fizyczne możliwości ciała, poprawiając wytrzymałość i kondycję organizmu. Korzystanie z urządzeń street workout będzie miało szczególnie dobry wpływ zarówno na stan pleców, jak i rąk oraz nóg.

Co bardzo ważne, park miejski czy tereny osiedlowe będą idealnym miejscem dla outdoor fitness - siłownie zewnętrzne w pobliżu placów zabaw, ławek oraz zieleni stworzą wspaniałą strefę, dopasowaną do potrzeb i oczekiwań mieszkańców. Urządzenia do ćwiczeń, z których składa się siłownia zewnętrzna umożliwiają ich wykorzystanie zawsze wtedy, gdy tylko pozwolą na to warunki pogodowe. Taki zestaw zagwarantuje mieszkańcom wspaniały relaks, możliwość intergracji i jakościowego spędzenia wolnego czasu. Siłownia zewnętrzna (urządzenia i poszczególne elementy powinny być wykorzystywane rozsądnie) sprawi, że przestrzeń stanie się bardziej funkcjonalna, estetyczna i nowoczesna.

Szeroki wybór urządzeń fitness

Chcemy, aby nasi Klienci mieli możliwie jak największy wybór interesujących ich produktów, więc z tego względu dokładamy wszelkich starań przy kompletowaniu asortymentu. Ważny jest producent siłowni zewnętrznych integracyjnych, ponieważ to w dużej mierze od niego zależy ich jakość. Wszystkie urządzenia, które dostępne są w ramach naszej oferty, pochodzą od renomowanych i zaufanych dostawców. Niezależnie więc od tego, który producent siłowni zewnętrznych integracyjnych przypadnie Państwu do gustu, mogą mieć pewność, że wszystkie elementy będą odporne, wytrzymałe i wykonane z różnych materiałów, które odznacza wysoka jakość.

W przypadku pytań służymy Państwu pomocą - naszą misją jest profesjonalna obsługa Klientów, dlatego nasi wykwalifikowani pracownicy z chęcią udzielą Państwu wszystkich informacji i pomogą w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Szeroki wybór wysokiej jakości produktów gwarantuje, że z pewnością posiadamy siłownie zewnętrzne i urządzenia, których Państwo poszukują.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium