ARTBUD Materiały budowlane
Stół betonowy do gry w piłkarzyki  SŁ001 Stół betonowy do gry w piłkarzyki SŁ001

Przedstawiamy idealne rozwiązanie do gry na świeżym powietrzu – betonowy stół do gry w piłkarzyki, który znakomicie sprawdza się parkach, placach rekreacyjno-sportowych...

Producent: GOLBET
Cena: 6 998,00 zł (netto: 5 689,43 zł )
zobacz więcej
Stół do gry w tenisa stołowego ping-ponga blat szlifowany zielony Stół do gry w tenisa stołowego ping-ponga blat szlifowany zielony

SŁ002A blat zielony 274x152x78 cm Waga: ok. 800 kg Materiał: Beton zbrojony, aluminium, stal, farby i lakiery

Producent: GOLBET
Cena: 6 099,00 zł (netto: 4 958,54 zł )
zobacz więcej
Stół do gry w szachy + ławki  XXL Stół do gry w szachy + ławki XXL

 Wymiary stołu: 200 x 84 x 78
Wymiary ławek: 200 x 40 x 42
Waga kompletu: ok. 500 kg

Producent: GOLBET
Cena: 5 749,00 zł (netto: 4 673,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Betonowy stół do gry w tenisa blat zielony Betonowy stół do gry w tenisa blat zielony

WYMIARY: 274 cm x 152 cm x 76 cm Waga : ok. 900 kg

Producent: GOLBET
Cena: 5 609,00 zł (netto: 4 560,16 zł )
zobacz więcej
Stół betonowy rekreacyjny do gry z dwoma planszami Stół betonowy rekreacyjny do gry z dwoma planszami

200 cm x 200 cm x 80 cm, waga : ok. 580 kg
Beton zbrojony płukany i szlifowany, aluminium, drewno iglaste, gresy

 

Producent: GOLBET
Cena: 5 599,00 zł (netto: 4 552,03 zł )
zobacz więcej
Stół do gry w ping-ponga tenisa stołowego blat  zielony SŁ024 Stół do gry w ping-ponga tenisa stołowego blat zielony SŁ024

Wymiar: 274x152x78 cm
Waga: ok. 800 kg
Materiał: Beton zbrojony, aluminium, stal, farby i lakiery

Producent: GOLBET
Cena: 5 535,00 zł (netto: 4 500,00 zł )
zobacz więcej
Stół betonowy do gry w tenisa ping-pong blat szlifowany Stół betonowy do gry w tenisa ping-pong blat szlifowany

WYMIARY: 274 cm x 152 cm x 76 cm WAGA : ok. 900-950 kg

 

Producent: GOLBET
Cena: 5 339,00 zł (netto: 4 340,65 zł )
zobacz więcej
Stół betonowy z dwoma planszami do gry ławki z oparciem Stół betonowy z dwoma planszami do gry ławki z oparciem

Wymiary: 160 cm x 170 cm x 76 cm
Waga : ok. 450 kg
Beton zbrojony płukany i szlifowany, aluminium, drewno iglaste, farby i lakiery
MONTAŻ: 2 os.
Czas montażu: ok. 1,5 godz

Producent: GOLBET
Cena: 5 199,00 zł (netto: 4 226,83 zł )
zobacz więcej
Stół betonowy do gry w tenisa stołowego blat szlifowany szary Stół betonowy do gry w tenisa stołowego blat szlifowany szary

Wymiar: 274x152x76 cm
Waga: ok. 700 kg
Materiał: Beton zbrojony, aluminium, stal, farby i lakiery

Producent: GOLBET
Cena: 5 156,00 zł (netto: 4 191,87 zł )
zobacz więcej
Stół betonowy piknikowy z ławkami blat z dwoma planszami do gry SŁ013B Stół betonowy piknikowy z ławkami blat z dwoma planszami do gry SŁ013B

  160 cm x 160 cm x 76 cm,
Waga : ok. 450 kg

Producent: GOLBET
Cena: 4 772,00 zł (netto: 3 879,67 zł )
zobacz więcej
Betonowy podwójny stół z siedziskami do gry w szachy - chińczyka Betonowy podwójny stół z siedziskami do gry w szachy - chińczyka

Podwójny stół z siedziskami do gry w szachy/chińczyka betonowy

Producent: GOLBET
Cena: 4 674,00 zł (netto: 3 800,00 zł )
zobacz więcej
Stolik  betonowy do gry w szachy z czterema siedziskami Stolik betonowy do gry w szachy z czterema siedziskami

Stolik - 83 cm x 83 cm x 76 cm
Siedzisko - 60 cm x 42 cm x 45 cm
Waga całości : ok. 470 kg

 

Producent: GOLBET
Cena: 4 054,00 zł (netto: 3 295,93 zł )
zobacz więcej
Stół betonowy piknikowy rekreacyjny blat szlifowany SŁ006C Stół betonowy piknikowy rekreacyjny blat szlifowany SŁ006C

Cięzki, trwały odporny na uszkodzenia mechaniczne i złe warunki atmosferyczne

Producent: GOLBET
Cena: 3 772,00 zł (netto: 3 066,67 zł )
zobacz więcej
Stół betonowy do gry w szachy z 4 siedziskami Stół betonowy do gry w szachy z 4 siedziskami

 Wymiary: 160 cm x 160 cm x 76 cm

Producent: GOLBET
Cena: 3 769,00 zł (netto: 3 064,23 zł )
zobacz więcej
Stolik betonowy do gry w szachy z dwoma siedziskami Stolik betonowy do gry w szachy z dwoma siedziskami

Stolik betonowy do gry w szachy z dwoma siedziskami

Producent: GOLBET
Cena: 3 566,00 zł (netto: 2 899,19 zł )
szt.
zobacz więcej

Stoły zewnętrzne do gier w szachy, warcaby i chińczyka

Przestrzeń wspólna powinna być jak najbardziej dopasowana do potrzeb i oczekiwań mieszkańców, tylko wtedy bowiem będzie służyła wszystkim jako wspaniałe miejsce do codziennego życia. Powinna zatem zostać umiejętnie wyposażona w wysokiej jakości elementy małej architektury, dzięki którym przestrzeń parków, osiedli i terenów rekreacyjnych stanie się bardziej funkcjonalna, estetyczna i przyjazna mieszkańcom. Oprócz ławek, koszy na śmieci i placów zabaw z pewnością powinny znaleźć się w niej również zewnętrzne stoły do gier.

Pozwolą one na wspólne spędzanie czasu ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną na świeżym powietrzu nie tylko latem, ale również wiosną i jesienią, gdy tylko pozwoli na to pogoda. Co ważne, zewnętrzne stoły do gier sprawiają, że przestrzeń publiczna staje się bardziej wspólna, ponieważ łączą ze sobą różnych mieszkańców danego osiedla. Mogą przy nich spotykać się zarówno dorośli, często ze swoimi dziećmi, jak i młodzież i osoby starsze, są więc wspaniałym łącznikiem międzypokoleniowym. Niezwykle istotne jest również to, że stoły szachowe lub do gry w warcaby i chińczyka umożliwiają bardzo jakościowe spędzenie czasu na grach, które poprawiają koncentrację, uczą abstrakcyjnego, kreatywnego i strategicznego myślenia, a ponadto wzmacniają naszą pamięć. Skorzystają więc na nich wszyscy, a w szczególności młodzież i osoby starsze.

Ponadto stoły betonowe do gier sprawią, że osiedla, parki i tereny rekreacyjne nie będą wydawały się puste, „smutne” i bez wyrazu. Dzięki nim ta przestrzeń nabierze wyrazu, stanie się bardziej użyteczna i zacznie tętnić życiem, szczególnie w wiosenne i letnie popołudnia. Zdecydowanie warto więc w nie zainwestować – ich cena waha się przeważnie w granicach od dwóch do czterech tysięcy złotych, a skorzysta z nich całe osiedle (w przypadku ogólnodostępnych parków i terenów rekreacyjnych wszyscy mieszkańcy miasta). Będzie to udana i przyszłościowa inwestycja.

Wysokiej jakości stoły do gry w szachy, warcaby i chińczyka w asortymencie ArtBud

Starannie dobieramy producentów, z którymi podejmujemy współpracę i których produkty znajdują się później w naszej ofercie, ponieważ przede wszystkim cenimy czas i pieniądze swoich Klientów. Chcemy dostarczać im wyłącznie wysokiej jakości artykuły, które idealnie sprawdzą się w trakcie użytkowania, odpowiednio wywiązując ze wszystkim swoich zadań. Właśnie dlatego znajdą Państwo w naszym asortymencie stoły do gry w szachy pochodzące między innymi od takich producentów, jak BOGUS, GOLBET oraz KĘSBET.

Od lat dostarczają oni na rynek sprawdzone, innowacyjne i niezwykle użyteczne rozwiązania z zakresu małej architektury, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów i są później bardzo chętnie wykorzystywane w przestrzeni wspólnej osiedli, parków i terenów rekreacyjnych. Ważną rolę odgrywa tutaj także stale rosnąca popularność tego rodzaju gier – stoły dają mieszkańcom możliwość ich odkrywania i próbowania swoich sił, bez dodatkowych wydatków. Z pewnością to docenią.

Tak więc niezależnie od tego, które betonowe stoły będą Państwo chcieli zamówić, mogą mieć pewność, że będą one porządnie wyprodukowane z dbałością o najmniejsze szczegóły z wysokiej jakości materiałów, co potwierdzają niezbędne atesty. Dzięki temu będą solidne, wytrzymałe oraz odporne na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych i niepożądane działanie osób trzecich. To z kolei zapewni im trwałość na lata.

Stoły zewnętrzne do gier – szeroki wybór produktów

Proponujemy Państwu różnego rodzaju zewnętrzne stoły betonowe do gier, takich jak szachy, warcaby i chińczyk. Niektóre modele mają siedziska metalowe, inne zaś drewniane, dzięki czemu jeszcze bardziej będą mogli Państwo dopasować ostateczny wybór do swoich potrzeb i oczekiwań. Jedno jest pewne – każdy stół betonowy z naszej oferty będzie dobrą inwestycją na przyszłość.

W przypadku pytań serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Nasi eksperci posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby pomóc Państwu w doborze odpowiedniego produktu.

Dlaczego warto zdecydować się na stoły betonowe do gry w piłkarzyki?

Przestrzeń osiedli, parków, boisk szkolnych czy różnego rodzaju terenów rekreacyjnych powinna być jak najlepiej dopasowana do potrzeb osób, które będą z niej korzystać. Nie może więc pozostawać pusta – niezbędne będzie wyposażenie jej w odpowiednio dobrane sprzęty, które spełnią oczekiwania mieszkańców oraz sprawią, że nie będzie wydawała się taka bezużyteczna. Właśnie dlatego na osiedlach, terenach rekreacyjnych i w parkach można spotkać ławki, place zabaw, zewnętrzne siłownie i wszystkie pozostałe elementy małej architektury, dzięki którym ich przestrzeń staje się bardziej stylowa, funkcjonalna i przyjazna mieszkańcom. Wśród nich nie może zabraknąć również stołów betonowych do gry w piłkarzyki.

To właśnie one sprawią, że przestrzeń wspólna nabierze zupełnie nowego charakteru i zacznie tętnić życiem, szczególnie w wiosenne i letnie popołudnia. Będą z nich chętnie korzystały zarówno dzieci i młodzież, jak i dorośli, a być może nawet osoby starsze. Pozwolą na jakościowe spędzenie czasu na świeżym powietrzu ze swoimi znajomymi i rodziną, co jest bardzo ważne szczególnie w obecnych czasach, gdy jesteśmy zabiegani, przemęczeni i przeważnie przed ekranem komputera. Tak więc stoły do gry w piłkarzyki pozwolą także na integrację z sąsiadami, będąc międzypokoleniowym łącznikiem. W połączeniu z ławkami i stołami do gry w szachy stworzą centrum spotkań na osiedlu lub w parku.

Zatem nic dziwnego w tym, jak dużą popularnością cieszą się stoły betonowe do piłkarzyków. Pod względem ceny będą naprawdę niedużą inwestycją, a sprawią mieszkańcom wiele radości i frajdy, pozwalając na bardzo fajne spędzenie wolnego czasu.


Co jeszcze warto wiedzieć przed zakupem stołu betonowego do piłkarzyków?

Nieustannie poszerzamy swój asortyment, aby nasi Klienci mieli możliwie jak największy wybór wśród interesujących ich produktów. Dlatego proponujemy Państwu różnego rodzaju stoły zewnętrzne betonowe do gry w piłkarzyki, dzięki czemu z łatwością znajdą Państwo model, który spełni wszystkie potrzeby, wymagania i oczekiwania.

Warto wiedzieć, że elementy konstrukcyjne są starannie wykonywane z wysokiej jakości materiałów, blat natomiast pokrywany specjalną farbą do betonu, która imituje kolor trawy i sprawia, że gra jest jeszcze bardziej realistyczna. Natomiast drążki z rączkami wytwarza się ze stali nierdzewnej, która będzie odporna na czynniki atmosferyczne. Ponadto są one wykonane z pręta pełnego (ze stali nierdzewnej), dzięki czemu sprzęt będzie trwały i bezpieczny w użytkowaniu. Niektóre są również wyposażone w liczydło. Przy wyborze odpowiedniego modelu warto wziąć również pod uwagę długość stołu cm oraz szerokość stołu cm, aby jak najlepiej dopasował się do przestrzeni, w której ma się znajdować.

W przypadku pytań serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Nasi eksperci posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby pomóc Państwu w doborze odpowiedniego produktu.

Jakie korzyści przyniesie stół do ping ponga betonowy w przestrzeni publicznej?

Stół betonowy do tenisa stołowego jest wyjściem naprzeciw potrzebom współczesnego człowieka, szukającego sposobów na jakościowy wypoczynek i dążącego do optymalnego wykorzystania czasu. Co ważne, stół do ping ponga betonowy przeznaczony jest dla ludzi w każdym wieku, stanowiąc dobrą alternatywę w stosunku do innych form spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Tenis stołowy, popularnie zwany także ping pongiem, jest bardzo popularną dyscypliną sportową, uprawianą zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Ogólnodostępny stół pingpongowy betonowy pozwoli użytkownikom na uczestnictwo w jakościowej rozrywce, nie wymagając praktycznie żadnych nakładów finansowych, oprócz niewielkiej inwestycji w rakietki i minimum jedną piłeczkę. Tak więc stół betonowy do ping ponga doskonale wzbogaci infrastrukturę ośrodków rekreacji i sportu, a także parków, skwerów i szkół.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu – nasi eksperci pozostają do Państwa dyspozycji. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Państwu w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Z pewnością posiadamy stół pingpongowy, którego Państwo poszukują.

Wysokiej jakości stoły betonowe do gry w ping ponga w asortymencie ArtBud

Bardzo ważne jest to, aby materiał, z którego jest wykonany stół do tenisa stołowego pozwalał nie tylko na komfortowe i bezpieczne użytkowanie, ale był również odporny na urazy mechaniczne i działanie niepożądane ze strony użytkowników czy też działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Należy bowiem pamiętać o tym, że różnego rodzaju stoły, tak samo jak pozostałe elementy małej architektury, znajdują się w przestrzeni ogólnodostępnej, z czym wiąże się pewne ryzyko – będą bowiem pod nieustannym działaniem promieniowania UV, wilgoci oraz bardzo wysokich i niskich temperatur. Ponadto mogą korzystać z nich osoby lekkomyślne i nieodpowiedzialne, które nie będą przejmowały się ewentualnymi zniszczeniami lub wręcz będą chciały je celowo zrobić. Na szczęście zdecydowana większość ludzi szanuje własność wspólną, należy jednak założyć, że umyślne próby zniszczenia mogą mieć miejsce. Nic więc dziwnego, że stół do ping ponga betonowy cieszy się tak ogromną popularnością. Beton jako materiał konstrukcyjny znany jest ze swoich wspaniałych właściwości technicznych, dzięki czemu jest wyjątkowo solidny, wytrzymały i odporny, co gwarantuje mu ponadprzeciętną trwałość. Tak więc betonowy stół będzie najlepszą inwestycją na lata.

Stół do ping ponga betonowy jako element małej architektury

Wszystkie dostępne w naszym asortymencie elementy architektury małej pochodzą jedynie od renomowanych, zaufanych oraz doświadczonych producentów, co gwarantuje ich wysoką jakość, a także solidne wykonanie. Dzięki temu każdy stół betonowy będzie praktyczny i funkcjonalny, a ponadto wyjątkowo trwały, wytrzymały oraz odporny na niekorzystne działanie użytkowników oraz czynników atmosferycznych. Tak więc dzięki wspaniałym właściwościom materiałów, odpowiedniej obróbce technicznej i konserwacji można mieć stuprocentową pewność, że wybrane modele będą najlepszą inwestycją na wiele lat. Sprawią, że przestrzeń terenów rekreacyjnych, parków, osiedli i szkół stanie się bardziej przyjazna mieszkańcom i dopasowana do ich potrzeb.

Chcemy, aby nasi Klienci mieli możliwie jak największy wybór produktów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment uwzględniał różnego rodzaju artykuły. Dzięki temu z pewnością znajdą Państwo w naszej ofercie betonowy lub kamienny stół do ping ponga, który spełni wszystkie potrzeby i będzie idealnie sprawdzał się w miejskiej przestrzeni.

Gwarantujemy wysokiej jakości artykuły w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami stołów dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Dzieląc się swoją wiedzą i cennym doświadczeniem, odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania.

Stół do tenisa stołowego

W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości stoły do tenisa stołowego, czyli inaczej ping ponga. Popularność tej gry jest coraz większa, ponieważ ludzie coraz bardziej poszukują oraz cenią sobie sposoby na jakościowe spędzenie wolnego czasu. Jest to dobry sposób na super zabawę, integrację w grupie czy po prostu aktywność fizyczną. Tenis stołowy będzie szczególnie dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą lub nie mogą zdecydować się na inną, bardziej wymagającą dziedzinę. Do gry w tenisa stołowego nie wymagane są specjalne warunki czy umiejętności, a jedynie stół do ping ponga, wolny czas oraz dobre chęci. Tego rodzaju sport pozwala nam na wspaniały relaks i dobrą zabawę. Dostępne w ramach naszej oferty stołów rozwiązania są starannie dopracowane i sprawdzone pod kątem wytrzymałości konstrukcji oraz komfortu korzystania.

Popularne stoły do tenisa wysokiej jakości

Każdy dostępny w naszej ofercie stół pochodzi od znanych i renomowanych producentów, co zapewnia mu odpowiednią solidność, wytrzymałość oraz ponadprzeciętną odporność na urazy mechaniczne. Dzięki temu wszystkie produkty w naszym sklepie, takie jak stół do tenisa stołowego będzie trwały na lata, umożliwiając fantastyczną grę. Niezależnie, który model zechcą Państwo wybrać, mogą mieć pewność, że nasz sklep i udostępnione w tej kategorii produkty będą świetną inwestycją. Cena pozostaje jak zawsze konkurencyjna, a dostawa szybka i bezproblemowa.

Szeroki wybór produktów i profesjonalna pomoc

Posiadamy różne warianty stołu do tenisa stołowego - wymiary, a w szczególności wysokość blatu z płyty różni się pomiędzy konkretnymi modelami. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość regulacji siatki stołu, dzięki czemu będzie on jeszcze bardziej komfortowy w użytku. Ponadto model składany wyposażony w kółka zajmie dużo mniej miejsca w przechowywaniu, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w warunkach domowych. W każdym przypadku będą Państwo mieli do czynienia z wysokiej jakości elementami, takimi jak blat wykonany z wytrzymałej płyty, siatka oraz stelaż, który może być przeznaczony zarówno do użytku we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

W przypadku pytań prosimy o kontakt - chętnie udzielimy najważniejszych informacji i pomożemy dobrać Państwu odpowiednie rozwiązanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium