ARTBUD Materiały budowlane
Opcje przeglądania
Wysokociśnieniowa wkrętarka pneumatyczna AR410HR Makita Wysokociśnieniowa wkrętarka pneumatyczna AR410HR Makita

Wysokociśnieniowa wkrętarka pneumatyczna z magazynkiem bębnowym Makita AR410HR

Producent: MAKITA/ ELTECH
Cena: 3 549,00 zł (netto: 2 885,37 zł )

Sztyfciarki - co to? 

Sztyfciarki, które dostępne są w naszym sklepie są odmianą gwoździarek. To urządzenia wykorzystywane do przybijania sztyftów (czyli najmniejszych gwoździ bez łebków i z łebkami) . Sztyfciarka może być pneumatyczna, elektryczna lub ręczna.

Wśród narzędzi do przybijania różnego rodzaju elementów oprócz sztyfciarek, w naszym sklepie dostępna jest do wyboru także: gwoździarka pneumatyczna czy zszywacz pneumatyczny.

DO CZEGO SŁUŻĄ SZTYFCIARKI – ZASTOSOWANIA SZTYFCIAREK

Sztyfciarek używa się w pracach stolarskich, remontowo-budowlanych i wykończeniowych. Sztyfciarka pneumatyczna to urządzenie, które może pomóc przy przybijaniu listew, przybijaniu boazerii i innych elementów wykończeń.

Urządzenie takie przyda się zarówno gdy pracujemy we własnym warsztacie przydomowym, jak i gdy zajmujemy się pracami stolarskimi czy wykończeniowymi zawodowo.

W zależności od tego do czego urządzenie ma być wykorzystywane, wymagało będzie innych parametrów.

W naszej ofercie sztyfciarek znajdziesz produkty nadające się dla hobbystów i profesjonalistów (sztyfciarka wykończeniowa, sztyfciarka elektryczna). Przed zakupem sztyfciarki warto odpowiedzieć sobie na pytanie do czego ma nam ona służyć. Na tej podstawie możemy zdecydować jakie parametry urządzenia będą dla nas najważniejsze.

WAŻNE PARAMETRY, NA KTÓRE WARTO ZWRACAĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE SZTYFCIAREK

Spośród parametrów sztyfciarek jednymi z najważniejszych wydają się cechy wpływające na ich możliwości, wygodę ich użytkowania i bezpieczeństwo. Istotna jest między innymi grubość sztyftów i długość sztyftów, których możemy używać. Bardzo ważnym parametrem jest też możliwość regulacji zagłębienia gwoździ w materiale.

Poszczególne urządzenia różnią się wagą, pojemnością magazynku (100 - 200 szt), wielkością ciśnienia roboczego, obecnością smarowania, typem wystrzału, poziomem zużycia powietrza, rodzajem prac do których są przeznaczone, etc.

PODKATEGORIE SZTYFCIAREK

Wśród sztyfciarek wyróżniamy takie produkty jak: sztyfciarka pneumatyczna, elektryczna, ręczna. Sztyfciarki te różnią się rodzajem energii dostarczanej wykorzystanej do wbijania sztyftów.

PRODUCENCI SZTYFCIAREK

Cenionymi producentami sztyfciarek są takie firmy jak: B.Pro, Makita, Senco. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo produkty wszystkich tych marek.

ZAKRES CEN SZTYFCIAREK

Cena oferowanych przez nas produktów może wynieść kilkaset złotych lub kilka tysięcy, dlatego każdy hobbysta i profesjonalista ma szansę znaleźć u nas sztyfciarki w odpowiedniej dla siebie cenie.

DOSTAWA

W celu ustalenia czy możliwa jest darmowa dostawa i jakie są opcje dostawy (ile trwa wysyłka, etc.) zapraszamy do odwiedzenia zakładki 'Transport'.

PYTANIA DOTYCZĄCE SZTYFCIAREK

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Nasi przedstawiciele chętnie przedstawią Ci niezbędne informacje, pomogą dokonać porównania różnych kategorii urządzeń. Możesz zwrócić się do nas także z pytaniami dotyczącymi innych, zbliżonych kategorii produktów (gwoździarki, zszywacze).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium