ARTBUD Materiały budowlane
Opcje przeglądania

Mogłoby się wydawać, że jedynymi istotnymi elementami każdego boiska są bramki, murawa czy trybuny. Jednak w przypadku obiektów sportowych znajdujących się na dworze nie można zapominać również o wiatach dla zawodników. Wiaty sportowe można uznać za niezbędny element każdego boiska. W ofercie naszego sklepu posiadamy różnorodne wiaty sportowe. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem!

Wiata stadionowa dla zawodników rezerwowych typu W Wiata stadionowa dla zawodników rezerwowych typu W

długości od 2-8 metrów. siedziska z tworzywa sztucznego w ilości od 3-16 szt. Ponadto istnieje wiele możliwości wykończenia obudowy zewnętrznej i zadaszenia wiaty różnego rodzaju płytami z poliwęglanu lub blachy trapezowej. Oferujemy również wiaty z podłogą w wielu wariantach, kilka rodzajów wysokości siedzisk, jak również kilka wariantów zamocowania wiat w miejscu przeznaczenia w tym również wiaty mobilne zaopatrzone w koła do łatwego ich przemieszczania.

Producent: OMEGA PARTNER
Cena: 3 690,00 zł (netto: 3 000,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Trybuny sportowe dwu lub trzyrzędowe na konstrukcji stalowej Trybuny sportowe dwu lub trzyrzędowe na konstrukcji stalowej

konstrukcja stalowa ocynkowana ogniowo;
barierki ochronne;
podłoga z kraty pomostowej Wema;
foteliki o wysokości oparcia 11 cm, 25 cm, 36 cm;
kolory fotelików : niebieskie, zielone, czerwone, żółte

Producent: OMEGA PARTNER
Cena: 13 249,00 zł (netto: 10 771,54 zł )
szt.
zobacz więcej

Wiaty sportowe — niezbędny element każdego boiska 

Wiaty sportowe najczęściej spotkamy w trakcie meczu na boiskach zewnętrznych lub podczas innych wydarzeń kulturowych odbywających się na świeżym powietrzu. Najczęściej przyjmują tradycyjny wygląd zadaszonej budki z szeroko rozstawionymi siedziskami. Można z całą pewnością stwierdzić, że są to konstrukcje niezbędne i niezastąpione na każdym współczesnym stadionie. To właśnie dzięki nim zawodnicy mogą usiąść i odpocząć w trakcie meczu lub schronić się przed zjawiskami atmosferycznymi. 

Czy wiaty stadionowe są tylko dla piłkarzy? Wiaty sportowe 

Naturalne jest, że pierwszą grupą docelową wiat stadionowych, jaka przychodzi nam na myśl, są sportowcy. Oczywiście, idealnie się dla nich nadają, na przykład jako wiata dla zawodników rezerwowych. Jednak wbrew temu co może się wydawać, z konstrukcji, którą nazywamy wiatą sportową, skorzystają nie tylko zawodnicy. Równie dobrze może ona pełnić rolę zewnętrznej poczekalni, krytej trybuny, a także mobilnych miejsc siedzących podczas koncertów czy festynów. 

Wiaty mogą zostać wykorzystane między innymi w formie: 

  • trybun dla dziennikarzy, 
  • miejsc siedzących dla sędziów, 
  • punktu pracowników obsługi technicznej stadionu, 
  • punktu medycznego. 

Wiaty dla sportowców — czy warto? Wiaty stadionowe

Jako jeden z najczęściej wybieranych dostawców zapewniamy, że wszystkie wiaty stadionowe znajdujące się w naszej ofercie są bezpieczne, posiadają potrzebne atesty i są zgodne z wymaganymi normami. Ponadto charakteryzują się wytrzymałością, odpornością i wzorową jakością wykonania, dzięki czemu mogą dobrze służyć przez wiele lat. 

Jest to konstrukcja warta inwestycji, która za sprawą szerokiej gamy wzorów i rozmiarów idealnie wpasuje się w wygląd nowoczesnych boisk. Oferujemy wiaty dla zawodników o długości od 2 do 8 metrów i od 3 do 16 sztuk siedzisk oraz wiele opcji wykończenia. Ponadto istnieje możliwość dobrania kilku wariantów podłogi, wysokości krzesełek lub ławki oraz sposobów montażu w miejscu przeznaczenia.

Ciekawym rozwiązaniem mogą być mobilne wiaty dla sportowców, wyposażone w komplet kół, umożliwiający łatwe przemieszczenie całej konstrukcji. Według uznania mogą być zamocowane na stałe i wyposażone w hamulec lub opuszczane tylko w czasie transportu. 

Wiaty sportowe cena 

Za przykładową wiatę dla zawodników rezerwowych dostępną w naszej ofercie zapłacimy zaledwie około 4 tysiące złotych netto. Warto pamiętać również o tym, że rzeczywista cena konstrukcji uzależniona jest od wielu czynników, takich jak użyte materiały, rozmiar czy ilość siedzisk. W celu ustalenia ostatecznego kosztu zapraszamy do kontaktu i indywidualnej wyceny projektu. 

Z czego może być wykonana wiata dla zawodników? Rodzaje wiat stadionowych

Obudowa zewnętrzna i zadaszenie oferowanych przez nas wiat mogą zostać wykonane z różnego rodzaju płyt poliwęglanowych lub z blachy trapezowej i przybierać kilka kształtów. Dodatkowo istnieje możliwość łączenia różnych materiałów na bokach i tyle konstrukcji, dzięki czemu możemy zagwarantować, że modele z naszej oferty idealnie wkomponują się w otoczenie dowolnego boiska. 

Wśród wersji wypełnienia ścian zewnętrznych możemy wyróżnić między innymi: 

  • poliwęglan komorowy bezbarwny,
  • poliwęglan komorowy dymiony, 
  • poliwęglan komorowy opal (mleczny), 
  • poliwęglan bezbarwny lity. 

Podesty obecne na wyposażeniu wiat sportowych według indywidualnych wymagań mogą zostać obite aluminiową blachą ryflowaną, sztuczną trawą lub sklejką z powierzchnią antypoślizgową. Jeśli chodzi o ramę konstrukcji, w większości składają się na nią najczęściej metalowe profile zamknięte ze stali, stali ocynkowanej lub aluminium. Dodatkowo są one dwukrotnie malowane natryskowo na wybraną barwę z palety kolorów RAL. W przypadku siedzisk domyślną opcją są pojedyncze, plastikowe krzesełka umieszczone w rzędzie. Oprócz wybrania ich ilości oferujemy również możliwość doboru jednej z trzech wersji wysokości oparcia. Alternatywnie proponujemy wybór drewnianej ławki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium