


cementowa z dodatkiem trasu do murowania i fugowania murów z cegły klinkierowej Sopro KMT kolor jasnoszary







Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zgrzewarki-automaty zgrzewające

Dmuchawa gorącego powietrza LEISTER ELECTRON ST






Zgrzewarka LEISTER TRIAC AT






Zgrzewarka ręczna LEISTER TRIAC S






LEISTER TRIAC ST – DO DYSZ NASUWANYCH






Szybka, poręczna zgrzewarka samojezdna do folii termoplastycznych stosowanych do hydroizolacji dachów jak i fundamentów. Konstrukcja zgrzewarki UNIROOF zapewnia maksymalny komfort prac dekarskich zarówno na dachach płaskich jak i skośnych. Dzięki przesuwanej belce podwozia, UNIROOF zgrzewa bezproblemowo zakładki w miejscach trudnodostęnych, na attykach i do 10 cm od ogniomurków.






Głównie używana do zgrzewania membran dachowych – gdzie może zastąpić nawet automat, obkurczania folii i rurek termokurczliwych, podgrzewania powierzchni przed procesami produkcyjnymi i montażu na liniach produkcyjnych.






Doskonała spawarka do zgrzewania i spawania wykładzin. Jest trwała, wygodna w użytkowaniu oraz wydajna. Może pracować w trudnych warunkach w trybie ciągłym bez ryzyka uszkodzenia. Jest to spowodowane tym, że spawarka Bosite D posiada specjalną konstrukcję chroniącą układ elektroniczny.






Dedykowana głównie do długich prac. Charakteryzuje się zwiększoną mobilnością, dzięki zastosowaniu długiego przewodu (2,5 metra). Lekka, ergonomiczne wyprofilowana rękojeść ułatwia pracę, co sprawia, że nawet długotrwałe spawanie nie będzie męczące. Jest wydajna, trwała, a co ważne w pełni bezpieczna, ponieważ posiada specjalne osłonę tuty wylotowej chroniące przed poparzeniem.






urządzenie sprawdza się idealnie przy spawaniu w ograniczonej przestrzeni, również w warunkach budowlanych.






Automat do zgrzewania folii i membran Bosite Roof jest zgrzewarką samojezdną, co pozwala szybciej i dokładniej zgrzewać na długich odcinkach. Zgrzewarka automatyczna do zgrzewania materiałów elastycznych wykonanych z tworzyw sztucznych jak EVA , PVC, TPO, i podobnych.






Zgrzewarka do elastycznych materiałów z tworzyw sztucznych automat do folii dachowej Bosite 7001






Leister UNIROOF AT 40 mm - z cyfrową regulacją do folii hydroizolacyjnych






Leister VARIMAT V2, następca klasycznego automatu samojezdnego reprezentuje nowatorskie podejście do tematu zgrzewania membran dachowych. VARIMAT V2 został wyposażony w szereg udogodnień, które decydują o prostocie obsługi i skuteczności zgrzewania. ...






Automatyczna zgrzewarka do plandek Bosite Plan






Leister TRIAC DRIVE AT - zgrzewarka półautomatyczna, dysza 30mm, wewnętrzna











Automaty zgrzewające
Zgrzewarki to urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu. Wykorzystuje się je w przemyśle, budownictwie, ale też są przeznaczone do użytku domowego. W nasze ofercie dostępne są profesjonalne automaty zgrzewające, jak również mniej zaawansowane urządzenia, które z powodzeniem można wykorzystać podczas majsterkowania w domowym warsztacie.
Zgrzewarki do plastiku i inne zastosowania
Do najpopularniejszych tego typu urządzeń należą zgrzewarki do plastiku. Aby móc wybrać tę odpowiednią, odpowiedz sobie na pytanie, do jakich prac ma być ona przeznaczona, czy posłuży Ci do użytku domowego, w warsztacie czy może do spawania przemysłowego. Do profesjonalnego zastosowania wybierz zgrzewarkę mocniejszą, wydajniejszą i o większej mocy. Z kolei do codziennego użytku w domu wystarczy spawarka tańsza, która pomoże Ci postawić pierwsze kroki w zgrzewaniu plastiku.
Spawarka do wykładzin PCV służy do zgrzewania plandek i banerów, membran i folii, spawania tworzyw sztucznych twardych i elastycznych, gięcia i formowania oraz osuszania i usuwania powłok. Wyposażona jest w dyszę redukcyjną, nóż do ścinania spawów i dyszę szybkiego spawania. Zwróć uwagę na jej konstrukcję, powinna być lekka, co przekłada się na łatwość i komfort użytkowania. Spawarka do wykładzin PCV powinna pracować wydajnie w trudnych warunkach. Dzięki płynnej regulacji temperatury możliwe będzie perfekcyjne dopasowanie jej do rodzaju spawanej powierzchni bez ryzyka jej uszkodzenia. W naszej ofercie dostępna jest m.in. zgrzewarka do plandek Bosite z dyszą redukcyjną 5 mm i frezarką ręczną z drewnianą rączką. Cechuje się niskim kosztem eksploatacji, ergonomiczną konstrukcją, wydajną ceramiczną grzałką i może spełniać różne funkcje w zależności od założonej dyszy. Warte uwagi są też dmuchawy Leister o wysokiej wydajności i mocy grzewczej. Ich konstrukcja przystosowana jest do pracy w trudnych warunkach. Posiadają automatyczny wyłącznik napędu przy niskim stanie szczotek.
W ofercie naszego sklepu dostępna jest również zgrzewarka do folii Bosite. To profesjonalny sprzęt przeznaczony do folii dachowej. Doskonale radzi sobie nawet z nierówną powierzchnią. Poznaj nasze zgrzewarki do plastiku i folii, wybierz wysokiej jakości sprzęt do domowego i przemysłowego użytku.