Piła szablasta wyrzynarka elektryczna lisi ogon 1800W 20 noży PM-PSZ-1800TN Powermat
ID: 43098
Kod produktu: PM1278
ilość szt.
Możesz kupić tylko opakowanie zbiorcze w ilości: szt. lub wielokrotność.
Pin It
Opis
Wygodna i lekka piła szablasta POWERMAT PM-PSZ-1800T do cięcia drewna, stali, aluminium i tworzywa.
UNIWERSALNA KONSTRUKCJA
REGULOWANA STOPKA
Regulowany wysuw stopy umożliwia ustawienie punktu podparcia.
BRZESZCZOTY SDS
Łatwa i szybka wymiana ostrza bez używania dodatkowych narzędzi dzięki systemowi SDS.
NIEZAWODNOŚĆ I WYGODA UŻYTKOWANIA
DUŻA MOC SILNIKA
Mocny silnik zapewnia zapas mocy podczas prac z dużym obciążeniem
PIŁA SZABLASTA "LISI OGON" MOŻE BYĆ UŻYWANA DO CIĘCIA:
pustaków płyt gipsowo-kartonowychPiła szablasta wyrzynarka elektryczna lisi ogon 1800W 20 noży PM-PSZ-1800TN Powermat
betonu komórkowego
cegieł
metalu, takiego jak blachy, rury i profile
płyt kompozytowych
płyt OSB
płyt MDF
plastiku, tworzyw sztucznych i PCV
drzewek, krzewów i twardych chwastów
drewna w stanie suchym i mokrym, takich jak deski, bele, listwy
PARAMETRY TECHNICZNE:
Producent: Powermat
Kod producenta: 5904067444065
Waga: 2.91 kg
Zasilanie: 230V / 50Hz
Moc: 1800 W
Obroty: 0 - 3000 [rpm]
Głębokość cięcia w drewnie: 200 mm
Głębokość cięcia w metalu: 10 mm
Wysokość skoku: 22 mm