ARTBUD Materiały budowlane
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Wysoka klasa usług inwestycyjnych wymaga inwestycji w sprzęt klasy najwyższej. Biorąc pod uwagę, że firma będzie się rozwijała i miała w swoim przyszłym portfolio coraz to więcej zleceń, warto rozważyć zakup sprzętu wysokiej klasy. Dodatkowo agregaty do piany poliuretanowej z tej półki jakościowej gwarantują spokój, zamiast nieustannych napraw i przerw w możliwości użytkowania sprzętu.

Agregat do pianki Grander 6000 W  Komatz Agregat do pianki Grander 6000 W Komatz

Zasilanie  400V-3PH
Maksymalna wydajność  14,4 kg/min
Maksymalne ciśnienie  2900 PSI/200 BAR/20 MPa
Zapotrzebowanie na energię  10 000 W
HZ  50/60 
Waga 178 kg

Producent: KOMATZ
Cena: Na zapytanie (netto: 0,01 zł )
Agregat do piany HERCULES HR-1 Reaktor Komatz Agregat do piany HERCULES HR-1 Reaktor Komatz

Moc ogrzewania : 12000 W
Zasilanie : 380V-3 PH
Maksymalna wydajność:  24 kg/min
Maksymalne ciśnienie : 3330 PSI/230 BAR/23 MPa
Maksymalna moc urządzenia z wężem:15 000 W
HZ: 50/60
Maksymalna temperatura piany  88 C

Producent: KOMATZ
Cena: 122 999,00 zł (netto: 99 999,19 zł )
szt.
zobacz więcej

Agregat do piany poliuretanowej – Grander 6000 W Komatz

Komatz to australijski pionier w kwestii urządzeń natryskowych. Praca przy wysokobudżetowych inwestycjach wymaga precyzyjnego uszczelnienia. W tym modelu zdecydowanie warto wspomnieć o dużej oszczędności. W przeciwieństwie do mało wydajnych sprężarek, w tym modelu został zamontowany silnik elektryczny. Agregat do natrysku piany poliuretanowej generuje ciśnienie o wartości 200 barów. Odpowiednio ustawione parametry fabryczne urządzenia pozwalają na wytworzenie takiej temperatury, która wytwarza maksymalną grubość uszczelniacza. Maksymalna temperatura piany wynosi 88 st. C.

Agregat do piany poliuretanowej jest tak skonstruowany, by współpracował z osobą nim sterującą w maksymalnie dobrej relacji. Napowietrzona warstwa pianki jest na tyle gruba, by zachować pełną szczelność na lata.  Producent zapewnia stały dostęp do części zamiennych. Zamontowany wyświetlacz dotykowy pozwala na dostęp do łatwej zmiany parametrów. Sprzęt jest stosunkowo ciężki i stabilny. Waży 178 kg. Nie powoduje to jednak trudności w jego przewożeniu ze względu na zamontowane koła. Agregat objęty jest gwarancją 5-letnią, co świadczy o jego jakości.

Agregat do pianki pur – HERCULES HR-1 Reaktor Komatz

Kolejne urządzenie australijskiego lidera pośród agregatów do piany poliuretanowej. Tutaj również producent zadbał o ekonomię. Pompa hydrauliczna zdejmuje ciężar stosowania  sprężarki w agregatach pneumatycznych, która przysparza dodatkowych kosztów eksploatacyjnych. Urządzenie słynie z tego, że daje naprawdę duży zapas mocy. Podstawowe parametry w tym aspekcie to:

-Moc grzewcza: 12000 W

-Wydajność agregatu:  24 kg/min

-Ciśnienie agregatu: 3330 PSI/230 BAR/23 MPa

-Maksymalna temperatura piany  88 st. C

Bez obaw o nieumiejętne korzystanie z agregatu do natrysku piany poliuretanowej.  Wszystkie umiejętności potrzebne do obsługi gwarantuje wyspecjalizowany zespół, który zapewnia odpowiednie szkolenie wliczone w cenę zakupu urządzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium