ARTBUD Materiały budowlane
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Nie ma nic piękniejszego, niż widok przedmiotu czy pomieszczenia, które dostało drugie życie. To nie tylko wartościowe pod względem ekologii życia na ziemi, ale też najzwyklej w świecie często tańsze rozwiązanie, niż zakup nowej podłogi. Cykliniarka to potoczna nazwa. Pełny tytuł sprzętu to szlifierka do podłóg. W naszej ofercie posiadamy ckliniarki najlepszych producentów.

Cykliniarka do parkietu i podłóg drewnianych PSM 3 Holzmann Cykliniarka do parkietu i podłóg drewnianych PSM 3 Holzmann

Moc silnika S1 w W. 2200
Klasa ochrony IP 55
Prędkość w min-1 2800
napięcie 230 V / 50 Hz
Wymiary montażowe w mm 960x340x960
Średnica rolki w mm Ø176

Producent: HOLZMANN / KMA
Cena: 4 495,00 zł (netto: 3 654,47 zł )
szt.
zobacz więcej

Jak cyklinować parkiet? Cykliniarka do podłóg

Często po zakupie danego sprzętu, nie zastanawiamy się nad sposobem, w jaki on działa. O ile trudno będzie to rozgryźć w przypadku przesyłu informacji między telefonami, o tyle jesteśmy w stanie krótko i zwięźle wytłumaczyć działanie cykliniarki do parkietu. Cykliniarka jest to rodzaj wygładzarki do podłóg, który w połączeniu z obracającym się bębnem ściera pierwszą warstwę parkietu. Do procesu ścierania zaangażowany jest odpowiedniej grubości papier ścierny. Wygładzarka do parkietu nie wymaga tężyzny fizycznej, by ją prowadzić. Mają one mocne silniki, które wystarczy uruchomić i spędzić czas przy maszynie jedynie kierując ją w odpowiednim kierunku. 

Jaka cykliniarka?

Jedną z cykliniarek godnych polecenia jest wygładzarka do parkietu i podłóg drewnianych PSM 3 marki Holzmann. Ten innowacyjny sprzęt posiada odsysacz pyłu, który współpracuje z maszyną. Dzięki temu praca nie rozdmuchuje szczątków parkietu i możesz być pewien mniejszej ilości sprzątania. Wpływa to oczywiście również na komfort pracy. Z racji na to, że pas szlifierski trzeba wymieniać, gdy tylko się zużyje, producent zadbał o łatwość w jego wymianie. Regulowany docisk cykliniarki do parkietu pozwala na dostosowanie maszyny do poziomu zużycia parkietu. Odpowiednio wyważona część bębna cykliniarki do podłóg wpływa na obniżony poziom drgań. Biorąc pod uwagę pracę przez kilka godzin dziennie, jest to jeden z ważniejszych elementów. Czy wyobrażasz sobie pracować godzinami na silnie wibrującej cykliniarce do parkietu? Moc silnika to 2200W, a waga maszyny nie przekracza 68 kg, co optymalizuje łatwość pracy. Aby jeszcze precyzyjniej wykonać pracę, producent zadbał o zmienną regulację dociskową dla optymalnego dostosowania wykonanej pracy do do efektu, jaki chcemy uzyskać.

Wygładzarki do podłóg – cykliniarka zastosowanie

  • do usuwania starych powłok lakierniczych parkietu
  • do szlifowania miejsc z utrudnionym dostępem tj. miejsce pod kaloryferem lub inne trudno dostępne powierzchnie pokryte drewnem

Cykliniarki tego typu zakupione jeden raz, służą latami. Może się okazać, że sprzęt zakupiony do własnych użytków lub działań firmowych, zostanie wypożyczony innym, przez co koszty zakupu się zamortyzują.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium