Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Producent
Cena
-
od
do
Urządzenia przeciwzalewowe
Korki (balony) zamykające do rur i kanalizacji U, PU i PU–F są przeznaczone do szybkiego i niezawodnego uszczelniania i zamykania kanałów, rurociągów i przyłączy odwadniających.
Korki te są idealne do zastosowania w obszarze przyłączy domowych oraz instalacji wewnętrznych. Ich półkolisty kształt umożliwia łatwy i szybki montaż także w rurociągach gdzie występują kolana i łuki.
Korki (balony) zamykające do rur i kanalizacji są przeznaczone do szybkiego i niezawodnego uszczelniania i zamykania kanaków, rurociągów i przyłączy odwadniających.
Korki te są idealne do zastosowania w obszarze przyłączy domowych oraz instalacji wewnętrznych. Ich półkolisty kształt umożliwia łatwy i szybki montaż także w rurociągach gdzie występują kolana i łuki.
Korki te posiadają przejście (bypass) i są stosowane wszędzie tam, gdzie występują większe ilości cieczy przepływającej. Przejście centralne jest wykonane ze stali szlachetnej.
Standardowa seria wyrobów składa się z wersji o średnicy od 70 mm do 600 mm.
Korki te są przydatne w szczególnych warunkach użycia, np. w przyłączach kanałowych. Obok uszczelniania rur są stosowane także przy badaniu szczelności nowo układanych względnie naprawianych rurociągów.
System szybkich zamknięć do rur RTS-FIX to najnowsza generacja talerzy zamykających, służących do szybkiego niezawodnego i bezpiecznego uszczelniania zakończeń rur.
Korki mechaniczne przeznaczone są do zamykania kanałów (rur) o ściśle określonych wymiarach. Z reguły wykonane są jako metalowe (ostatnio przy małych średnicach także z tworzyw sztucznych) tarcze przedzielone jednym lub więcej pierścieniami gumowymi.
Oryginalny zawór przeciwpowodziowy zwrotny WaStop ze stali nierdzewnej . Zawór zapobiega cofkom w sieciach kanalizacyjnych i deszczowych do montażu na wylocie lub w studzienkach.Zawór może zostać zainstalowany w przeciągu kilku minut na sieci lub w studzienkach kanalizacyjnych w pozycji pionowej lub poziomej.
Bardzo niskie straty przepływu, Niskie koszty utrzymania i łatwy montaż Brak części ruchomych-praktycznie nie wymaga konserwacji Szeroki zakres średnic od DN 80 do DN 1500
Korki pneumatyczne do blokowania rur mają następujące cechy: - stabilność utrzymania się w rurze, - odpowiednio dobrana mieszanka gumy, - wzmocnienie Rayon-kevlar, - odpowiednia długość, - doskonałe właściwości uszczelniające, - lekkość, - nie ulegaj...
Korki pneumatyczne do blokowania rur mają następujące cechy: - stabilność utrzymania się w rurze, - odpowiednio dobrana mieszanka gumy, - wzmocnienie Rayon-kevlar, - odpowiednia długość, - doskonałe właściwości uszczelniające, - lekkość, - nie ulegaj...
Specjalne urządzenia do odprowadzania ścieków
Specjalnie zaprojektowane urządzenia do odprowadzania ścieków takie jak urządzenia przeciwzalewowe posiadają najczęściej dwuklapowe zawroty zwrotne, pompę, a także syfon. Przeznaczone są do tych ścieków, w których nie znajdują się fekalia. Świetnie sprawdzają się w instalacjach podpodłogowych. Wszystkie urządzenia przeciwzalewowe działają na tej zasadzie, że jeśli do klapy zwrotnej dopłyną ścieki to automatycznie załączą się pompa tłocząca je w kierunku przeciwnym do przepływu zwrotnego. Dlatego urządzenia przeciwzalewowe są faktycznie skuteczne.
Imponująca oferta handlowa
W przypadku urządzeń jakimi są urządzenia przeciwzalewowe można liczyć na rozbudowaną ofertę handlową. W związku z tym, należy dobrać je wprost pod te powierzchnie na jakich mają się znajdować. Tylko tak urządzenia przeciwzalewowe będą mogły spełnić swoją najważniejszą rolę. Takie urządzenia stosuje się najczęściej na niewielkich powierzchniach, jednak należy też wiedzieć, że można dobrać wiele innych urządzeń, naturalnie – wprost pod ich przeznaczenie. Do takich zaliczają się zawory zwrotne zapobiegające cofkom w sieciach kanalizacyjnych. Mogą być montowane na wylocie bądź w studzienkach. Zawór można zainstalować w parę minut, albo w pionie, albo w poziomie. skrzynki rozsączające pompy do wody umiejscowione są pod ziemią. Przyjmują odprowadzoną wodę z dachów, czy powierzchni utwardzonych, a następnie przesiąka z nich w otaczający grunt.
Optymalne warunki użytkowania
Dostępne na rynku zawory zwrotne charakteryzują bardzo niskie straty przepływu. Zatrzymują różnego rodzaju ścieki, gazy, odór, insekty, a także małe gryzonie. Idealnie sprawdzają się na terenach podmokłych. Na podobnej zasadzie działają skrzynki rozsączające pompy do wody jakie to można ze sobą łączyć w celu otrzymania odpowiedniej objętości. Można je również zamontować na podwórzach, dzięki temu, że mają tak innowacyjną konstrukcję. Zarządzając własnym domem bądź obiektem gospodarczym należy dokładnie ustalić, jaki rodzaj urządzeń będzie na danym terenie najkorzystniejszy. Skuteczne, terminowe pozbywanie się ścieków to w końcu podstawa do ekologicznej ochrony środowiska. Poza tym, jest to komfortowe dla osób eksploatujących określone budynki. W związku z tym, należy dostępne katalogi z urządzeniami stosowanymi przy ściekach przeglądać bardzo dokładnie. To pozwoli wybrać najwłaściwszy system odprowadzania ścieków, bez ryzyka, że coś będzie zrobione nieprawidłowo. Należy jedynie wszystko dokładnie sprawdzić przed dokonaniem transakcji.