ARTBUD Materiały budowlane
Opcje przeglądania
Kosz na  psie odchody Tobi Kosz na psie odchody Tobi

Pojemność 30 l konstrukcja kosza została zaprojektowana w taki sposób, aby do minimum ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii chorobotwórczych i pasożytów. Kosz na psie odchody Tobi posiada atest higieniczny zgodny z normami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny.

Producent: REKORD
Cena: 432,00 zł (netto: 351,22 zł )
szt.
zobacz więcej
Kosz na psie odchody KO-P Kosz na psie odchody KO-P

Oferujemy kosz KO - P 30 L lub 35 L, 2 wersje mocowania

Producent: SKATOM
Cena: 909,00 zł (netto: 739,02 zł )
zobacz więcej
Kosz na psie odchody Favo kod:2003 (szt) Kosz na psie odchody Favo kod:2003 (szt)
Kosze na psie odchody to pojemniki na psie nieczystości ze stali lakierowanej proszkowo przystosowane do przykręcenia lub jako wolnostojące.Pojemniki na psie odchody z wysokiej jakości materiałów, estetyce i precyzji wykonania doskonale odnajdą swoje miejsce w miejscach publicznych, osiedlach mieszkaniowych i innych obiektach.
Producent: JUMAT
Cena: Na zapytanie (netto: 0,01 zł )
Pojemnik na psie odchody AS C007 Pojemnik na psie odchody AS C007

Pojemność (l) 50
Wysokość (cm) 74,5
Szerokość (cm) 43
Głębokość (cm) 34

Producent: ABRYS
Cena: 220,00 zł (netto: 178,86 zł )
zobacz więcej
Pojemnik na zwierzęce odchody metalowy DINGO MAX Pojemnik na zwierzęce odchody metalowy DINGO MAX

Numer katalogowy C003 Pojemność (l) 50 Wysokość (cm) 58 Średnica obudowy (cm) 34pojemnik Dingo Max przeznaczony jest do zbiórki odchodów zwierzęcych wykonany z blachy ocynkowanej malowany proszkowo farbami odpornymi na promieniowanie UV mocowany na słupku zamykany na zamek trwaly funkcjonalny i szczelny
pojemność 50l

Producent: ABRYS
Cena: 473,00 zł (netto: 384,55 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na zwierzęce odchody Psia Stacja Cezar CO12 Pojemnik na zwierzęce odchody Psia Stacja Cezar CO12

Pojemność (l) 35
Wysokość (cm) 135
Szerokość (cm) 37
Głębokość (cm) 30

Producent: ABRYS
Cena: 1 177,00 zł (netto: 956,91 zł )
zobacz więcej
Pojemnik na zwierzęce odchody z pedałem metalowy Fafik CO17 Pojemnik na zwierzęce odchody z pedałem metalowy Fafik CO17

Pojemność (l) 35
Wysokość (cm) 59
Szerokość (cm) 40
Głębokość (cm) 30
Głębokość z pedałem (cm) 40

Producent: ABRYS
Cena: 644,90 zł (netto: 524,31 zł )
szt.
zobacz więcej
Psia stacja AS kosz na psie odchody Psia stacja AS kosz na psie odchody

Numer katalogowy C014 Pojemność (l) 50 Wysokość (cm) 130 Szerokość (cm) 43 Głębokość (cm) 34 Psia Stacja As jest pojemnikiem przeznaczonym do zbiórki odchodów zwierzęcych wykonany z polietylenu o wysokiej gęstości
dostępne kolory: zielony, pomarańczowy, mix pojemność 50l w standardzie słupek do kosza

Producent: ABRYS
Cena: 659,00 zł (netto: 535,77 zł )
szt.
zobacz więcej

Kosze na psie odchody – niezbędny element trawników

O problemie psich odchodów na miejskich trawnikach, skwerach i innych terenach zielonych mówi się coraz więcej. Na szczęście można w prosty sposób temu zaradzić, niekoniecznie wlepiając coraz więcej mandatów, a stawiając przy takich miejscach specjalne kosze na psie odchody. Można stosować je także na terenie prywatnej posesji.

Zalety koszy na psie odchody

Głównym atutem, dla którego warto stosować kosze na psie odchody, są oczywiście czyste i zadbane trawniki oraz inne tereny zielone, na których śmiało mogą bawić się dzieci. Ale bardzo ważne jest również to, że takie kosze na psie kupy są przyjazne dla miłośników czworonożnych przyjaciół. Nowoczesne kosze na psie odchody posiadają zamontowany podajnik woreczków, w które wygodnie zbiera się wydalany przez zwierzęta kał. Niektóre modele mają do zaoferowania także praktyczne grabki pomagające w sprzątaniu nieczystości. Następnie taki woreczek wrzuca się do kosza przez specjalną klapkę, która zapobiega przedostawaniu się ze środka nieprzyjemnych zapachów. Cały proces sprzątania po pieskach jest więc szybki, wygodny i higieniczny. Nie trzeba mieć bezpośredniego kontaktu ani z psimi odchodami, ani z samym śmietnikiem. Kosz na psie odchody, to wygodne i praktyczne rozwiązanie.

Kosze na psie odchody jako element małej architektury

Mówiąc o zaletach koszy przeznaczonych na psie odchody, nie sposób pominąć ich aspektu stylistycznego. Są one kolorowe, zwykle wykonane ze stali (ale mogą posiadać też np. elementy drewniane). Ciekawym wariantem okazują się także kosze w kształcie piesków, które od razu sugerują przeznaczenie pojemnika, a ponadto są ciekawą atrakcją aranżacyjną.

Kosze na psie kupy zwykle mają niewielkie rozmiary, są kolorowe i wesołe. A ciekawe kształty są w stanie zachęcić nawet dzieci do tego, by sprzątać nieczystości po swoich pupilach. Oczywiście kosze na psie kupy są także trwałe – najczęściej wykonane z mocnej stali, która jest pokryta kolorową farbą antykorozyjną. Kosz na psie odchody jest odporny na działania zmiennych warunków atmosferycznych, a także na różnego rodzaju uszkodzenia o charakterze mechanicznym. Takie kosze to gwarancja przyjemnych spacerów.k

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium