ARTBUD Materiały budowlane
Opcje przeglądania
Lustra podświetlane do użytku wewnętrznego  /1szt Lustra podświetlane do użytku wewnętrznego /1szt
Producent: PROCITY
Cena: 1 545,00 zł (netto: 1 256,10 zł )
szt.
zobacz więcej
Lustro drogowe Polymirowe 680x500 /1szt Lustro drogowe Polymirowe 680x500 /1szt
Producent: PROCITY
Cena: 690,00 zł (netto: 560,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Lustro drogowe Polymirowe z cienką biało-czerwoną ramą śr. zwierciadła 600 mm Lustro drogowe Polymirowe z cienką biało-czerwoną ramą śr. zwierciadła 600 mm

Lustra drogowe Polymirowe z cienką biało-czerwoną ramą o średnicy zwierciadła Ø 600 mm 

Producent: PROCITY
Cena: 639,00 zł (netto: 519,51 zł )
szt.
zobacz więcej
Lustro przemysłowe LP. 1/8 kuli - CM.LSKK, 1/4 kuli - CM.LSCK, 1/2 kuli - CM.LSPK; Laccery Citymetal (zł/szt) Lustro przemysłowe LP. 1/8 kuli - CM.LSKK, 1/4 kuli - CM.LSCK, 1/2 kuli - CM.LSPK; Laccery Citymetal (zł/szt)

Lustro magazynowo - przemysłowe. W ofercie fragmenty kuli: 1/2 kuli, 1/4 kuli, 1/8 kuli Prosimy o wybranie w oknie Wybierz! Cena podstawowa dotyczy 1/8 kuli Ważne! Warunki realizacji zamówienia i dostawy produktu: Złożenie przez klienta zamówienia po...

Cena: 279,00 zł (netto: 226,83 zł )
zobacz więcej
Lustro sferyczne okrągłe lustrzanka. Fi 500mm - CM.LD500, Fi 700 mm - CM.LD700, Fi 900 mm - CM.LD900. Laccery Citymetal (zł/szt) Lustro sferyczne okrągłe lustrzanka. Fi 500mm - CM.LD500, Fi 700 mm - CM.LD700, Fi 900 mm - CM.LD900. Laccery Citymetal (zł/szt)

Lustro sferyczne okrągłe o średnicy: 500 mm, 700 mm, 900 mm Prosimy o wybranie odpowiedniej średnicy w oknie: Wybierz! Wskazana cena dotyczy lustra o średnicy 500 mm Ważne! Warunki realizacji zamówienia i dostawy produktu: Złożenie przez klienta zamó...

Cena: 435,00 zł (netto: 353,66 zł )
zobacz więcej
Lustro sferyczne prostokątne 400x600 mm - CM.LD46, 600x800 - CM.LD68, 800x1000 mm - CM.LD81.  Laccery Citymetal (zł/szt) Lustro sferyczne prostokątne 400x600 mm - CM.LD46, 600x800 - CM.LD68, 800x1000 mm - CM.LD81. Laccery Citymetal (zł/szt)

Lustro sferyczne prostokątne Lustra o wymiarze: 400 x 600 mm, 600 x 800 mm, 800 x 1000 mm Prosimy o wybranie odpowiedniego wymiaru w oknie: Wybierz! Wskazana cena dotyczy lustra o wymiarze: 400 x 600 mm Lustra sferyczne są urządzeniem bezpieczeństwa ...

Cena: 819,00 zł (netto: 665,85 zł )
zobacz więcej

Praktyczne lustra drogowe poprawiające bezpieczeństwo i lepszą widoczność

Kolizje w ruchu drogowym nie wynikają wyłącznie z sytuacji losowych czy nieodpowiedzialności kierowców. Często odpowiedzialna jest za nią organizacja dróg, która stwarza liczne niebezpieczeństwa, takie jak ostre zakręty, wyjazdy o słabej widoczności i tym podobne. Ponadto samo ukształtowanie terenu czy obiekty znajdujące się w pobliżu drogi mogą stanowić duże utrudnienie dla kierowców – z drugiej strony należy pamiętać o tym, że drogi powstają w oparciu o wiele różnych czynników, których często nie da się zmienić czy obejść w inny sposób. Dlatego wszędzie tam, gdzie widoczność jest ograniczona, powinny znaleźć się lustra drogowe U-18B, które poszerzają kąt widzenia, zwiększając tym samym bezpieczeństwo na drogach.

Warto wiedzieć, że lustra sferyczne drogowe znajdują swoje zastosowanie najczęściej na granicach skrzyżowań kolizyjnych, choć równie często sytuuje się je przy drogach wewnętrznych i publicznych, a także przy wyjazdach z zakładów przemysłowych, sklepów, parkingów i działek. Obecność luster drogowych sprawia, że kierowcy w ocenie sytuacji w danej chwili mogą dostrzec to, co normalnie znajduje się poza zasięgiem ich wzroku i na tej podstawie podjąć decyzję. Dzięki nim osoby będące za kierownicą mają szerszy kąt widzenia

wiedzą, czy mogą w bezpieczny sposób wyjechać z parkingu czy włączyć się do ruchu. Właśnie dlatego należy upewnić się, że w każdym miejscu stwarzającym niebezpieczeństwo dla ruchu drogowego oprócz znaków drogowych znajduje się też lustro sferyczne drogowe. Warto również pamiętać o tym, że lustra drogowe okrągłe lub prostokątne z biało-czerwoną ramą są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury. Szczególnie polecamy Państwu lustro drogowe akryloweopinie o nim są bardzo dobre.

Dobrym rozwiązaniem są również zwierciadła (lustra) drogowe wypukłe, które umożliwiają bezpieczne i komfortowe parkowanie samochodem. Przeznaczone są przede wszystkim do montażu w prywatnych i służbowych garażach.

Warto pamiętać o tym, jak bardzo przydatne są lustra drogowe – cena wynosi średnio kilkaset złotych, a mogą one uratować komuś życie. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno lustro drogowe prostokątne, jak i okrągłe, dzięki czemu z łatwością będzie można wybrać rozwiązanie najlepsze dla siebie. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci pomogą Państwu wybrać odpowiednie lustro wyjazdowe.

Skuteczne i wytrzymałe lustra sferyczne drogowe

Cenimy czas i pieniądze swoich Klientów, dlatego proponujemy Państwu wyłącznie wysokiej jakości lustra sferyczne drogowe, które pochodzą od sprawdzonych oraz renomowanych producentów, którzy od lat cieszą się zaufaniem zadowolonych Klientów. Są one wykonywane zgodnie ze wszystkimi normami i z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu mogą prawidłowo wywiązywać się ze swoich funkcji. Każde lustro sferyczne drogowe z naszego asortymentu jest przede wszystkim komfortowe, swobodne i bezproblemowe w użytkowaniu, dzięki czemu każdy kierowca spokojnie będzie mógł w nie spojrzeć i ocenić sytuację na drodze. Ponadto każde lustro wyjazdowe zmniejszające ryzyko wystąpienia kolizji drogowych charakteryzuje się wspaniałą wytrzymałością, solidnością i porządnym wykonaniem, dzięki czemu posłuży przez wiele lat i zdecydowanie będzie warte swojej ceny. Szczególnie warte podkreślenia jest tutaj to, jak bardzo przydatne są lustra drogowe – cena wynosi średnio kilkaset złotych, a mogą one uratować komuś życie.

W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno lustro drogowe prostokątne, jak i okrągłe, dzięki czemu będą mogli Państwo wybrać rozwiązanie najlepsze dla siebie. Z pewnością posiadamy lustra drogowe, których Państwo poszukują.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, która uwzględnia również lustra drogowe, oraz z opisami poszczególnych produktów, które Państwa interesują – z pewnością sprawią one, że dowiedzą się Państwo więcej, dzięki czemu podjęcie korzystnej decyzji będzie łatwiejsze. W razie pytań nasi specjaliści pozostają do dyspozycji – z chęcią na nie odpowiedzą i pomogą w znalezieniu właściwych luster drogowych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium