ARTBUD Materiały budowlane
Koszopopielnica kolor biały  22L kwadratowa stalowa Koszopopielnica kolor biały 22L kwadratowa stalowa

wymiary: wys. 70 cm, śr. 24 cm
waga : 4,10 kg
pojemność: 22 Litry

Kod producenta: 680E biała

Cena: 399,00 zł (netto: 324,39 zł )
szt.
zobacz więcej
Koszopopielnica kwadratowa 22 l  Mirage Koszopopielnica kwadratowa 22 l Mirage

wymiary: wys. 69 cm, śr. 22 cm
waga : 4,10 kg
pojemność: 22 Litry

Cena: 362,00 zł (netto: 294,31 zł )
zobacz więcej
Koszopopielnica MARCO 33L stal  satyna Koszopopielnica MARCO 33L stal satyna

Wymiary: śr. 30cm x h 67cm
Pojemność: 33 litry
Kod producenta: 679B

Cena: 311,00 zł (netto: 252,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Koszopopielnica metalowa  33 L  czarna Marko Koszopopielnica metalowa 33 L czarna Marko

Wymiary: śr. 30cm x h 67cm
Pojemność: 33 litry
Kod producenta: 679A

Cena: 298,90 zł (netto: 243,01 zł )
zobacz więcej
Koszo-popielnica wolnostojący KP 1 Koszo-popielnica wolnostojący KP 1

KP 1 - kosz wolnostojący - pojemność 15l - wymiary górne: 400 x 400) mm - wymiary dolne: (300 x 300) mm - wysokość: 500 mm - ciężar: ok. 7 kg

Producent: SKATOM
Cena: 576,00 zł (netto: 468,29 zł )
szt.
zobacz więcej
Popielnica słupkowa metalowa Popielnica słupkowa metalowa

wysokość 100 cm,
średnica 9 cm
podstawa 20 x 20 cm
W ciągłej sprzedaży są popielnice okrągłe

Producent: CHĘCIŃSKI
Cena: Na zapytanie (netto: 0,01 zł )
Słupek stalowy papieros, średnica 76 mm, pojemność 3000 niedopałków (szt) Słupek stalowy papieros, średnica 76 mm, pojemność 3000 niedopałków (szt)

Słupek stalowy papieros gwarantuje bezpieczeństwo i porządek w mieście. Dzięki innowacyjnej konstrukcji słupek pełni jednocześnie funkcję ochronną ostrzegając przechodniów o końcu strefy wolnego ruchu oraz użytkową. Specjalnie dobrane barwy oraz kształt słupka...

Producent: PROCITY
Cena: 759,74 zł (netto: 617,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Słupek stalowy popielnica, średnica 76 mm, pojemność 1500 niedopałków (szt) Słupek stalowy popielnica, średnica 76 mm, pojemność 1500 niedopałków (szt)

Słupek stalowy popielnica gwarantuje bezpieczeństwo i porządek w mieście. Dzięki specjalnej budowie słupek pełni jednocześnie funkcję ochronną wyznaczając granicę dwóch stref o różnym przeznaczeniu oraz użytkową. Słupek popielnica wyposażony jest...

Producent: PROCITY
Cena: 738,00 zł (netto: 600,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Koszopopielnica Kaja I Koszopopielnica Kaja I

wysokość kosza: 105cm

szerokość kosza: 48cm

głębokość kosza: 38cm

pojemność wsadu: 40l,

ocynkowany- materiał kosza: stal nierdzewna, stal ocynkowana i malowana

Producent: KROSSTECH
Cena: 1 536,90 zł (netto: 1 249,51 zł )
zobacz więcej
Koszopopielnica Kaja III Koszopopielnica Kaja III

Wysokość kosza: 105cm

Szerokość kosza: 48cm

Głębokość kosza: 38cm

Pojemność wsadu:80l, ocynkowany

Producent: KROSSTECH
Cena: 1 536,90 zł (netto: 1 249,51 zł )
zobacz więcej
Koszopopielnica okrągła stalowa  20L Koszopopielnica okrągła stalowa 20L

Numer katalogowy K011 Pojemność (l) 20 Wysokość (cm) 61 Średnica obudowy (cm) 25Koszopopielnica Okrągła wykonana jest ze stali chromowanej o satynowej strukturze wyposażona jest w oddzielną popielnicę którą w łatwy sposób można opróżniać (niedopałki nie mają styczności ze śmieciami)

Producent: ABRYS
Cena: 266,00 zł (netto: 216,26 zł )
szt.
zobacz więcej
Koszopopielnica prostokątna  stal chromowa Koszopopielnica prostokątna stal chromowa

Materiał: stal chromowana
Wymiary: 30 x 24 x 62 cm
Kod artykułu: 421-28

Producent: EKA Plast
Cena: 285,00 zł (netto: 231,71 zł )
szt.
zobacz więcej
Koszopopielnica prostokątna czarna Koszopopielnica prostokątna czarna

Materiał: stal chromowana
Wymiary: 30 x 24 x 62 cm
Kod artykułu: 421-00

Producent: EKA Plast
Cena: 245,00 zł (netto: 199,19 zł )
szt.
zobacz więcej
Popielnica stojąca z koszem 9 l stal nierdzewna P1M Popielnica stojąca z koszem 9 l stal nierdzewna P1M
 Funkcjonalna, trwała, odporna na uszkodzenia popielnica.Wykonana z wysokiej jakości materiałów, wygodna i bezpieczna w użytkowaniu, pojemność kosza 9 litrów
 
Producent: MERIDA
Cena: 418,20 zł (netto: 340,00 zł )
Popielnica z betonu płukanego Popielnica z betonu płukanego

Popielnica Φ 49 x 79 cm Produkt na odpadki papierosowe z przeznaczeniem dla miejsc do tego celu wyznaczonych administracyjnie. Misę należy wypełnić piaskiem, a opcja z sitkiem metalowym (na zamówienie) zakładanym na piasek pozwala na szybsze oczyszcz...

Producent: STYL-BET
Cena: 898,00 zł (netto: 730,08 zł )
szt.
zobacz więcej

Dlaczego w miejscu pracy warto zdecydować się na popielnice zewnętrzne?

Siedziba firmy jest miejscem, gdzie spotka się wiele różnych osób, aby wspólnie pracować na sukces danego przedsiębiorstwa. Należy więc uwzględnić w razie możliwości ich potrzeby, aby wszystkim się ze sobą dobrze współpracowało i korzystało z przestrzeni biurowej. Wśród osób zatrudnionych z pewnością znajdą się również palacze – warto pamiętać o tym, że nałóg nikotynowy jest najbardziej powszechną i najczęściej występującą formą uzależnienia. Zgodnie z przepisami prawnymi nie można już palić we wnętrzach budynków, a pracodawca zobowiązany jest do zapewnienia pracownikom odpowiedniego miejsca do palenia. Powinno być ono zorganizowane w taki sposób, aby dym tytoniowy nie docierał do części wspólnych i nie przeszkadzał osobom niepalącym. Z tego samego względu nie można po prostu postawić popielnic przy wejściach do biura. Prawo w tej kwestii jasno stanowi, że miejsce wyznaczone do palenia musi znaleźć się na terenie firmy, ale w dostatecznej odległości od wejść. Dlatego większość popielnic ustawiana jest w okolicach parkingów czy na tyłach budynków.

Niezależnie jednak od samej lokalizacji, jak najbardziej warto zdecydować się na odpowiednie popielnice zewnętrzne. Zapewnią osobom palącym komfortowe i ustronne miejsce na przysłowiowego dymka, gdzie nie będą przeszkadzali pozostałym pracownikom. Ponadto popielnice pozwolą na utrzymanie tego miejsca w czystości, zapewniając odpowiednie i bezpieczne miejsce do wyrzucania niedopałków. Właśnie dlatego w miejscach pracy tak często w okolicach budynku znajduje się popielnica stojąca zewnętrzna.

Wysokiej jakości zewnętrzne popielniczki i kosze na śmieci w asortymencie ArtBud

Wiemy, jak ważną rolę pełni teren wokół firmy. Jest to przestrzeń wspólna, z której korzystają wszyscy pracownicy, w miarę potrzeb powinna więc być dopasowana do ich najważniejszych potrzeb. Oprócz parkingów, ławek oraz drzew i roślinności dobrze, jeśli znajdą się w niej popielnice zewnętrzne, a także niejeden kosz na śmieci. Dzięki temu osoby palące będą miały spokojne miejsce dla siebie, natomiast te niepalące nie będą narażone na nieprzyjemny i drażniący dym tytoniowy. Nieustannie dążymy do tego, aby nasza oferta odpowiadała wszystkim potrzebom zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, dlatego zadbaliśmy o to, aby znalazła się w nim różnego rodzaju popielnica zewnętrzna.

Starannie dobieramy producentów, z którymi podejmujemy współpracę, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo popielnice pochodzące wyłącznie od renomowanych i sprawdzonych firm, takich jak CHĘCIŃSKI, EKA Plast, KAROLAK/ Asklepios, MERIDA oraz PROCITY. Znane są one z dostarczania na rynek sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań, dzięki czemu wszystkie popielnice stojące i popielniczki odznaczają się wysoką jakością wykonania. Ponadto produkuje się je ze stali nierdzewnej, co niezwykle korzystnie wpływa na ich wytrzymałość, trwałość oraz odporność na urazy mechaniczne i szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Niezależnie więc od tego, która popielnica zewnętrzna stanie na terenie Państwa firmy, mogą mieć pewność, że będzie to możliwie jak najlepszy wybór i świetna inwestycja na przyszłość.

Szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci mieli jak największy wybór spośród interesujących ich artykułów, dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo różnego rodzaju popielnice ze stali nierdzewnej, które charakteryzują się innymi wymiarami, wyglądem i stylem wykonania. Dzięki temu będą mogli Państwo wybrać takie modele, które jak najlepiej będą wpisywały się w Państwa potrzeby i możliwości, a także przestrzeń, w którym będą miały służyć.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy serdecznie do kontaktu. Żadna popielnica stojąca zewnętrzna nie ma przed nami tajemnic, dlatego z chęcią podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając Państwu w doborze odpowiedniego rozwiązania. Gwarantujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium