ARTBUD Materiały budowlane
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Praca na sprzęcie typu pilarka do gazobetonu wymaga nie tylko umiejętności technicznych, ale i odpowiedniej konstrukcji sprzętów. Nasze produkty przechodzą wszystkie testy bezpieczeństwa, dzięki czemu posiadają certyfikaty świadczące o ich jakości. Z doświadczenia wieloletniej pracy z klientem wiemy, że dobre sprzęty muszą spełniać wymogi, dzięki którym klienci wracają do nas po kolejne zakupy. Poniżej dwa sprzęty, które spełniają wszelkie wymagane kryteria bezpieczeństwa pracy.

Piła taśmowa do bloczków Ytong gazobetonu BAS 400 i BAS 650 Dr Schulze Piła taśmowa do bloczków Ytong gazobetonu BAS 400 i BAS 650 Dr Schulze
Niebywałym plusem tej piły jest łatwość obsługi.Urządzenie dysponuje systemem napięcia ostrza, regulacją kąta itp.
Dzięki zaawansowanej budowie, piłę bardzo łatwo oraz szybko można transportować w zakresie całej budowy. Zastosowane zasilanie 230V / 50 Hz umożliwia wykorzystanie urządzenia praktycznie wszędzie.

 

Producent: SCHULZE
Cena: 16 449,00 zł (netto: 13 373,17 zł )
zobacz więcej
Piła taśmowa do cięcia bloczków YTONG Piła taśmowa do cięcia bloczków YTONG

Pilarka taśmowa do gazobetonu YTONG Pilarka umożliwia precyzyjne wycinanie skomplikowanych kształtów. Wymiary: wys. 175 cm, szer. 100 cm, głęb. 85 cm, ciężar 125 kg, zasilanie 220 V. W komplecie z taśmą długości 3520 mm

Producent: YTONG - XELLA
Cena: 27 000,00 zł (netto: 21 951,22 zł )
Taśma do piły YTONG (1szt) Taśma do piły YTONG (1szt)

Taśma do piły YTONG Wymienna taśma do elektrycznej piły taśmowej. Długość 3520 mm

Producent: YTONG - XELLA
Cena: 1 219,00 zł (netto: 991,06 zł )
szt.
zobacz więcej

Pilarka do gazobetonu – piła taśmowa BAS 400 / BAS 650

Użytkownicy określają ją jako niezwykle precyzyjna. Maksymalny parametr głębokości cięcia wynosi 400mm w przypadku modelu BAS 400 oraz 650mm w przypadku modelu BAS 650. Zgodnie z załączonymi dokumentami producenta pilarka taśmowa może być użytkowana przez jedną osobę w jednym czasie. Standardowe zasilanie 230 V powoduje, że może być użytkowana praktycznie wszędzie. Producent pomyślał o usprawnieniu pracy poprzez zwiększoną moc aż do 1,5 kW. Jednym z kluczowych elementów trwałości sprzętu i jego żywotności jest automatyczny mechanizm napinania taśmy tnącej. Względy bezpieczeństwa zapewnia wyłącznik cięcia, który uruchamia się po skończonym zadaniu. Sprzęt jest w pełni mobilny ze względu na zamontowane koła. Pilarka do gazobetonu jest malowana proszkowo. To forma zabezpieczenia, która sprawdza się najlepiej w tego typu urządzeniach tnących. Blat jest odchylany, co jest niezbędne przy cięciu betonu komórkowego. Waga sprzętu to 150-160 kg w zależności od modelu. Nie jest natomiast odczuwana podczas przenoszenia maszyny z miejsca na miejsce, dzięki odpowiedniemu rozłożeniu środka ciężkości. Producent zaleca maksymalne obciążenie stołu do 50 kg.

Piła taśmowa do cięcia bloczków YTONG

Pilarka do gazobetonu umożliwia cięcie na sucho z ogromną precyzją. Posiada standardowe zasilanie 230 V, co pozwoli na podłączenie maszyny niemalże wszędzie. Maksymalna wysokość cięcia to 400mm. Urządzenie posiada aluminiowy stół tnący. Opcjonalnie można ustawić stół pod kątem. Moc silnika to 0,75 kW. Długość cięcia dostosowana jest do maksymalnych 700mm. Pilarka taśmowa posiada wbudowane koła, dzięki czemu jest w pełni mobilna. To jeden z ważniejszych elementów dobrej pilarki. Waga sprzętu to ok. 170 kg, co czyni ją niezwykle stabilną podczas pracy, jednocześnie nie sprawiając kłopotów podczas przenoszenia jej z miejsca na miejsce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium