ARTBUD Materiały budowlane
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Szafa na broń w zabudowie drewnianej TG-SBZ  Certyfikat IMP kl. S1 model TG-1SBZ/kl. S1 Szafa na broń w zabudowie drewnianej TG-SBZ Certyfikat IMP kl. S1 model TG-1SBZ/kl. S1

Szafa na broń w zabudowie drewnianej TG-1SBZ Szafa kwalifikuje się jako urządzenie do przechowywania broni i amunicji, posiada Certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie wg normy KT/107/IMP/2003 Certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej ...

Producent: METALKAS
Cena: 5 699,00 zł (netto: 4 633,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafy na broń certyfikat IMP model TG-SB3 kl. S1 Szafy na broń certyfikat IMP model TG-SB3 kl. S1

Szafa do kancelarii tajnej  TG-SB3 kl. S1 Wymiary wys. x szer. x gł. [ mm ] zewnętrzne   1250 x 270 x 280 mm
Waga [ kg ] 49 kg Dostępne kolory RAL 7035 Gwarancja 36 miesięcy Certyfikat IMP Zamek kluczowy     
Liczba broni przechowywanej 3

Producent: METALKAS
Cena: 1 869,00 zł (netto: 1 519,51 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafy na broń TG-SBS Certyfikat IMP kl.S1 model TG-SB9S kl. S1 Szafy na broń TG-SBS Certyfikat IMP kl.S1 model TG-SB9S kl. S1

Wymiary wys. x szer. x gł. [ mm ] zewnętrzne 1500 x 560 x 320 mm Waga [ kg ] 97 kg Dostępne kolory RAL 7035
Gwarancja 36 miesięcy Certyfikat IMP  Zamek kluczowy Liczba broni przechowywanej 9 Wymiary wew. skrytki 220 x 550 x 210

Producent: METALKAS
Cena: 2 969,00 zł (netto: 2 413,82 zł )
szt.
zobacz więcej

Szafa na broń i amunicję w sklepie ARTBUD.pl

Decydując się na posiadanie broni palnej bardzo ważne jest zadbanie o bezpieczeństwo zarówno siebie, jak i bliskich sobie osób. Jednym z elementów dbania o to bezpieczeństwo jest zaopatrzenie się w odpowiednie miejsce do przechowywania broni (zarówno gdy posiadamy broń krótką, jak i broń długą, czy mamy broń myśliwską, czy broń służącą do innych celów).

CO TO SĄ SZAFY NA BROŃ I DO CZEGO SŁUŻĄ?

Szafy na broń, to specjalne zamykane szafy, które, jak sama nazwa wskazuje, służą do przechowywania broni palnej w taki sposób, aby broń ta nie dostała się w niepowołane ręce.

Szafy te służą do bezpiecznego przechowywania różnego rodzaju broni. W szafie na broń możemy przechowywać broń długą, broń myśliwską, broń krótką oraz amunicję i inne produkty. Do przechowywania broni krótkiej służą też kasety na broń.

WAŻNE PARAMETRY - SZAFY NA BROŃ

Szafy na broń różnią się między innymi tym czy są stworzone do zabudowy czy są wolnostojące.

Bardzo ważnym parametrem związanym z szafami na broń jest kwestia ich wielkości i pojemności. Od wielkości zależy jaka ilość broni zmieści się wewnątrz skrytki.

Kolejnym, istotnym parametrem jest rodzaj certyfikatu, wystawionego dla danej szafy. Dostępne u nas szafy posiadają Certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie klasy S1.

Profesjonalne szafy z naszej oferty posiadają stalowy korpus jednopłaszczowy, drzwi wielowarstwowe, standardowo wyposażone są w zamek kluczowy z dwoma kluczami dwuzabierakowymi (Certyfikat IMP kl. A, VdS kl.1).

Sprzedawane przez nas produkty posiadają także pewny system blokowania drzwi stalowymi ryglami, zawiasy wewnętrzne, kryte.

Konstrukcje stalowe szaf mogą być malowane w całości ekologiczną farbą proszkową. Zabudowa połączona może być w sposób trwały z szafą poprzez zastosowanie wysokiej klasy złączek oraz wkrętów.

Gwarancja na konstrukcję szafy może wynosić nawet 36 miesięcy.

Szafy mogą też posiadać zabezpieczenia przeciwprzewierceniowe.

Wśród parametrów szaf ważne są takie parametry jak:

  • Wymiary zewnętrzne: wysokość x szerokość x głębokość (przykładowo jedna z naszych szaf ma wymiary: 1500 x 560 x 320 mm, inna: 1250 x 270 x 280 mm),
  • Waga [mierzona w kg ] (przykładowo: szafa może ważyć 49 kg lub 97 kg),
  • Liczba broni przechowywanej (przykładowo: 3 - 9),
  • Wymiary wewnętrznej skrytki (przykładowo może to być: 220 x 550 x 210mm).

Szafy mogą być zamykane na klucz lub zamykane elektronicznie.

 

PRODUCENT SZAF NA BROŃ

Sczególnie cenionym producentem szaf na broń jest firma METALKAS. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo różne produkty tej marki.

ZAKRES CEN SZAF NA BROŃ

Cena oferowanych przez nas szaf może wynosić około tysiąca złotych lub kilka tysięcy złotych, dlatego każdy posiadacz broni ma szansę znaleźć u nas szafę w odpowiedniej dla siebie cenie.

Cena szafy może zależeć od przedstawionych powyżej parametrów (tego jaka ilość broni się w niej zmieści, jakiego rodzaju zabezpieczenia szafa ta posiada, jak jest wykończona, etc.).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Wybierz dla siebie taki produkt, który będzie najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

 

Na naszej stronie możesz skorzystać z opcji 'sortuj', aby uszeregować produkty ze względu na wysokość ceny lub popularność produktu. Możesz też zaznaczyć odpowiedni kwadracik, aby pokazać na stronie jedynie te produkty, których cena Ci odpowiada (min, max).

DOSTAWA SZAF NA BROŃ

W celu ustalenia czy możliwa jest darmowa dostawa i jakie są opcje dostawy zapraszamy do odwiedzenia zakładki 'Transport'.

PYTANIA DOTYCZĄCE SZAF NA BROŃ 

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące oferowanych tutaj produktów, ewentualnych promocji, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Nasi przedstawiciele chętnie powiedzą Ci czy dany model jest dostępny, czy dany producent robi jakieś inne produkty, których nie ma na naszej stronie i czy możemy dla Ciebie sprowadzić dany produkt.

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z produktami z pokrewnych kategorii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium