ARTBUD Materiały budowlane
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Pistolet lakierniczy EXPERT dolny 1000ml HP 1.4mm Pistolet lakierniczy EXPERT dolny 1000ml HP 1.4mm

 z dolnym zbiornikiem, dysza 1,4mm jest pistoletem wykonanym w systemie wysokociśnieniowym HP (duże zapotrzebowanie powietrza, wysokie ciśnienie), przy którym używamy ciśnienia 4 bary. Dzięki tej technologii pistolet EXPERT uzyskuje rzeczywisty transfer lakieru na powierzchnię malowaną powyżej 35%.

Producent: Fachowiec
Cena: 495,00 zł (netto: 402,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Pistolet lakierniczy EXPERT HVLP 1.4mm, 160/14 Pistolet lakierniczy EXPERT HVLP 1.4mm, 160/14

Znany i ceniony od lat na polskim rynku niskociśnieniowy pistolet EXPERT HVLP, to połączenie wysokiej jakości wykonania z atrakcyjną ceną. System HVLP to większy pobór powietrza przy niższym ciśnieniu roboczym niż w przypadku systemu HP (wysokociśnieniowego).

Producent: Fachowiec
Cena: 495,00 zł (netto: 402,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Pistolet lakierniczy LEADER HVLP 1.4mm Pistolet lakierniczy LEADER HVLP 1.4mm

Pistolet lakierniczy LEADER - od wielu lat znany i ceniony na polskim rynku - służy do nakładania różnego rodzaju materiałów natryskowych w zależności od zastosowanej wielkości dyszy. System niskociśnieniowy HVLP charakteryzuje się wyższym zużyciem powietrza w stosunku do innych systemów, wolniejszym nakładaniem materiałów natryskowych, względnie małym pyleniem.

Producent: Fachowiec
Cena: 495,00 zł (netto: 402,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Pistolet lakierniczy STAR SLV EVO-T-4F 1.4mm  Kod: EVOT-4F-143G GOLD Pistolet lakierniczy STAR SLV EVO-T-4F 1.4mm Kod: EVOT-4F-143G GOLD

Pistolety STAR to najwyższa jakość wśród profesjonalnych pistoletów lakierniczych. Model SLV 4F to wysokiej klasy aparat natryskowy wykonany w technologii EVO-T (LVLP). System LVLP charakteryzuje się zarówno obniżonym ciśnieniem roboczym, jak i niską objętością powietrza wymaganą do pracy.

Producent: Fachowiec
Cena: 745,00 zł (netto: 605,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Pistolet lakierniczy STAR SLV EVO-T-4F 1.3mm Pistolet lakierniczy STAR SLV EVO-T-4F 1.3mm

istolety STAR to najwyższa jakość wśród profesjonalnych pistoletów lakierniczych. Model SLV 4F to wysokiej klasy aparat natryskowy wykonany w technologii EVO-T (LVLP). System LVLP charakteryzuje się zarówno obniżonym ciśnieniem roboczym, jak i niską objętością powietrza wymaganą do pracy.

Producent: Fachowiec
Cena: 745,00 zł (netto: 605,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Pistolet lakierniczy STAR XPS RP BLACK 1.4mm Pistolet lakierniczy STAR XPS RP BLACK 1.4mm

Pistolety STAR to najwyższa jakość wśród profesjonalnych pistoletów lakierniczych. Model XPS to wysokiej klasy aparat natryskowy wykonany w technologii RP. doskonały do lakierów bezbarwnych, bazowych i wodnorozcieńczalnych. 

Producent: Fachowiec
Cena: 945,00 zł (netto: 768,29 zł )
szt.
zobacz więcej

CO TO SĄ PISTOLETY LAKIERNICZE?

Pistolet lakierniczy to urządzenia wykorzystywane do malowania przeróżnych powierzchni. Pistolet lakierniczy może być wysokociśnieniowy lub niskociśnieniowy.

DO CZEGO SŁUŻĄ PISTOLETY LAKIERNICZE – ZASTOSOWANIA PISTOLETÓW LAKIERNICZYCH

Używa się ich najczęściej do pokrywania lakierem karoserii samochodowych.

Pistolet lakierniczy znajdzie jednak także zastosowanie w warsztacie lakierniczym, stolarskim, ślusarskim, budowlanym, na działce i w przydomowym garażu.

W naszej ofercie znajdziesz produkty nadające się dla hobbystów i profesjonalistów. Przed zakupem pistoletu lakierniczego warto odpowiedzieć sobie na pytanie do czego ma nam on służyć. Na tej podstawie możemy zdecydować jakie parametry urządzenia będą dla nas najważniejsze.

WAŻNE PARAMETRY, NA KTÓRE WARTO ZWRACAĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE PISTOLETÓW LAKIERNICZYCH

Spośród przeróżnych parametrów, które warto brać pod uwagę, jednymi z najważniejszych wydają się: rodzaj dyszy, cechy wpływające na wygodę użytkowania (np. zbiornik górny lub dolny) i bezpieczeństwo. Bardzo ważnym parametrem jest też dostępność różnego rodzaju regulacji (ilość powietrza zasilającego, ilość wyrzucanego materiału, szerokość strumienia).

Jest też oczywiście wiele innych parametrów, które mogą wpływać na to czy danych pistolet będzie dla Ciebie odpowiedni czy nie.

PRODUCENCI PISTOLETÓW LAKIERNICZYCH

Pistolety produkowane są przez wiele firm. Cenionymi producentami są takie firmy jak: ADLER/MAR, DEDRA, Fachowiec. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo produkty wszystkich tych marek.

ZAKRES CEN I DOSTAWY

Cena oferowanych przez nas produktów może wynosić mniej niż sto złotych lub kilkaset złotych, dlatego każdy hobbysta i profesjonalista ma szansę znaleźć u nas pistolet lakierniczy w odpowiedniej dla siebie cenie.

Cena danego pistoletu zależy między innymi od tego jaka jest dysza narzędzia, jaka jest pojemność zbiornika, etc.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Wybierz dla siebie taki produkt, który będzie najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Na naszej stronie możesz skorzystać z opcji 'sortowanie', aby uszeregować produkty ze względu na wysokość ceny lub popularność produktu. Możesz też zaznaczyć odpowiedni kwadracik, aby pokazać na stronie jedynie te produkty, których cena Ci odpowiada (min, max).

W celu ustalenia czy możliwa jest darmowa dostawa i jakie są opcje dostawy zapraszamy do odwiedzenia zakładki 'Transport'.

PYTANIA

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące technologii zastosowanych w poszczególnych urządzeniach, pracy urządzeń, etc., zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Zapraszamy do kontaktu jeżeli chciałbyś dowiedzieć się do jakiego rodzaju lakieru nadaje się dany pistolet pneumatyczny do malowania, do powlekania lakierem jakich powłok. Jeżeli chciałbyś porównać różne narzędzia, dowiedzieć się więcej na temat ich jakości, zakresu prac przy których będą się najlepiej sprawdzały, również możesz się z nami skontaktować.

Nasi przedstawiciele chętnie powiedzą Ci czy dany model jest dostępny, czy dany producent robi jakieś inne produkty, których nie ma na naszej stronie i czy możemy dla Ciebie sprowadzić dany produkt.

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z produktami z pokrewnych kategorii.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium