ARTBUD Materiały budowlane
Opcje przeglądania

Tablice informacyjne i drogowskazy

Słup informacyjno dekoracyjny M5 Słup informacyjno dekoracyjny M5

Słup informacyjno - dekoracyjny M5

Producent: ART MET
Cena: 3 382,00 zł (netto: 2 749,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Słup informacyjny M1 Słup informacyjny M1

Słup informacyjny M1

Producent: ART MET
Cena: 3 832,50 zł (netto: 3 115,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Słup informacyjny M3 Słup informacyjny M3

Słup informacyjny M3

Producent: ART MET
Cena: 868,00 zł (netto: 705,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Słup informacyjny M7 Słup informacyjny M7

Słup informacyjny M7

Producent: ART MET
Cena: 2 895,00 zł (netto: 2 353,66 zł )
szt.
zobacz więcej
Słup informacyjny M8 Słup informacyjny M8
Słup informacyjny M8
Producent: ART MET
Cena: 1 617,00 zł (netto: 1 314,63 zł )
szt.
zobacz więcej
Stalowa tablica informacyjna ogłoszeniowa Popular Stalowa tablica informacyjna ogłoszeniowa Popular

Wymiary 6006A wysokość: 250 cm szerokość: 160 cm powierzchnia ekspozycji: 140×120 cm  Wymiary 6006B
wysokość: 230 cm szerokość: 140 cm powierzchnia ekspozycji: 120×100 cm Materiał elementy stalowe

Producent: KONARCH
Cena: 3 569,00 zł (netto: 2 901,63 zł )
Tablica informacyjna EFEKT, szerokość 210 cm, wysokość 270 cm, stal nierdzewna lub malowana kod:0924 (szt.) Tablica informacyjna EFEKT, szerokość 210 cm, wysokość 270 cm, stal nierdzewna lub malowana kod:0924 (szt.)

Tablica informacyjna EFEKT wykonana ze stali nierdzewnej lub alternatywnie ze stali lakierowanej proszkowo.Tablice  EFEKT przystosowane są do montażu przez zabetonowanie.Wysokość 270 cm, szerokość 210 cm

Producent: JUMAT
Cena: Na zapytanie (netto: 0,01 zł )
Gabloty informacyjne Modern 0701 Gabloty informacyjne Modern 0701

Gabloty informacyjne są szklone szkłem bezpiecznym dzięki czemu nie ma co się obawiać o zniszczenia. Gablota informacyjna jest wykonana ze stali nierdzewnej lub stali lakierowanej proszkowo a rozmiary zależą od klienta. Gablotę informacyjną należy zabetonować w podłożu.

Producent: JUMAT
Cena: Na zapytanie (netto: 0,01 zł )
Słup dekoracyjny z zegarem KXX/ZG1 Słup dekoracyjny z zegarem KXX/ZG1
Słup dekoracyjny z zegarem ZG/KX!
Producent: ART MET
Cena: Na zapytanie (netto: 0,01 zł )
Słup informacyjny M9 Słup informacyjny M9
Słup informacyjny M9
Producent: ART MET
Cena: 1 189,00 zł (netto: 966,67 zł )
szt.
zobacz więcej

Jaką rolę będą pełniły słupy ogłoszeniowe w przestrzeni publicznej?

Osiedla mieszkalne, parki, tereny rekreacyjne, a nawet zwyczajne ulice są przestrzenią codziennego życia mieszkańców danego miasta. Bardzo ważne będzie więc prawidłowe jej wyposażenie w różne elementy małej architektury, dzięki którym stanie się ona jeszcze bardziej funkcjonalna, komfortowa w użytkowaniu i dopasowana do potrzeb ludzi. Do jednej z najbardziej podstawowych należy wszelkiego rodzaju wymiana informacji – tych o charakterze marketingowym, konsumpcyjnym, ostrzegawczym, czy czasem po prostu sąsiedzkim. Dlatego w przestrzeni miasta, a zwłaszcza poszczególnych osiedli mieszkalnych poza ławkami, koszami na śmieci, placami zabaw, siłowni zewnętrznych i stołów piknikowych czy rekreacyjnych powinny znaleźć się również informacyjne gabloty wewnętrzne i tablice ogłoszeniowe zewnętrzne. Będzie można wieszać na nich wszelkiego rodzaju informacje dotyczące lokalnej społeczności, które umożliwią jej skuteczne komunikowanie się. Dzięki temu będzie ona lepiej poinformowana o różnego rodzaju wydarzeniach i okazjach, co znacznie zbliży ich do siebie i stworzy swego rodzaju wspólnotę. Choć duża część naszego codziennego życia przeniosła się do internetu, to jednak zarówno tablice informacyjne zewnętrzne, jak i wewnętrzne pełnią nadal bardzo ważną rolę w życiu lokalnej społeczności.

Tak więc słupy ogłoszeniowe będą służyły do przekazywania różnego rodzaju informacji. Mogą być to plakaty dotyczące nowej kampanii reklamowej zarówno miejscowej, jak i ogólnopolskiej firmy, ogłoszenie o promocji w lokalnym salonie usługowym, powiadomienia o zbliżających się rozgrywkach sportowych czy wydarzeniach kulturalnych, a także informacje o charakterze sąsiedzkim (przykładowo że ktoś zgubił klucze, ma do oddania regał na książki czy organizuje wyprzedaż garażową). Tak więc rola słupów i tablic ogłoszeniowych jest nie do przecenienia, nawet w dzisiejszych czasach. Zdecydowanie warto więc wyposażyć przestrzeń osiedli, parków i terenów rekreacyjnych w tablice informacyjne. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie dodatkowe umieszczenie gablot informacyjnych we wnętrzach bloków mieszkalnych, lokalnych galerii handlowych czy poszczególnych sklepów. Nawet drzwi otwierane na bok i przestrzeń za nimi mogą być wykorzystane na tablice ogłoszeniowe. Mieszkańcy będą mogli wtedy swobodnie się ze sobą komunikować i wymieniać ważne dla siebie informacje.

Wysokiej jakości gabloty informacyjne i ogłoszeniowe w ofercie ArtBud

Dokładamy wszelkich starań, aby poszukując potrzebnych artykułów mieli Państwo możliwie jak największy wybór. Podejmujemy współpracę wyłącznie z zaufanymi i sprawdzonymi producentami, dzięki czemu znajdą Państwo w naszym asortymencie słupy ogłoszeniowe i wewnętrzne gabloty informacyjne pochodzące od firm, takich jak między innymi Pocity. Są one czołowymi dostawcami innowacyjnych i niezwykle funkcjonalnych rozwiązań z zakresu małej architektury. Dzięki temu wszystkie gabloty informacyjne i słupy ogłoszeniowe dostępne w ofercie naszego sklepu będą odznaczały się wysoką jakością. Co ważne, zostały nie tylko porządnie wykonane z odpowiednich materiałów, ale również zakonserwowane i przygotowane do użytkowania, dzięki czemu każda gablota ogłoszeniowa z naszego asortymentu będzie odporna na urazy mechaniczne oraz szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Gwarantujemy więc wytrzymałość, solidność i trwałość tablic oraz słupów ogłoszeniowych. Będą bardzo dobrą inwestycją dla lokalnej społeczności, dostarczając odpowiedniej powierzchni do przekazywania informacji i zamieszczania ogłoszeń. Jak więc widać ogłoszeniowe gabloty są jak najbardziej potrzebne w przestrzeni wspólnej.

Słupy ogłoszeniowe i gabloty wewnętrzne w atrakcyjnych cenach

Posiadamy szeroką ofertę tablic, gablot oraz słupów ogłoszeniowych, które jak zawsze dostępne są w konkurencyjnych i atrakcyjnych cenach. Wszystkie gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne i informacyjne wewnętrzne cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na to, że spełniają potrzeby lokalnych społeczności z zakresu komunikowania się i wymieniania ważnych informacji. W naszym asortymencie z pewnością znajduje się gablota informacyjna, której Państwo poszukują.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu – gabloty zewnętrzne i wewnętrzne nie mają przed nami żadnych tajemnic, dlatego oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie ich doboru. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Rola tablic i słupów ogłoszeniowych w przestrzeni publicznej

Choć duża część naszego codziennego życia przeniosła się do internetu, w życiu lokalnych społeczności nic nie zastąpi elementów, takich jak słupy ogłoszeniowe. Są one częścią wyposażenia miejskiej przestrzeni – znajdują się na osiedlach mieszkaniowych, w  parkach oraz na terenie rekreacyjnym, w pobliżu sklepów i galerii handlowych, ważnych przystanków komunikacji miejskiej, a także wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba przekazania jakichś ogłoszeń o charakterze marketingowym, informacyjnym czy po prostu sąsiedzkim. Słup ogłoszeniowy najczęściej można spotkać też w centrum, gdzie w ciągu dnia przemieszcza się najwięcej mieszkańców. Natomiast tablice informujące znajdują się przeważnie przy ważnych węzłach komunikacyjnych w miastach, na szklakach turystycznych lub po prostu wszędzie tam, gdzie mieszkańcom przydają się dodatkowe objaśnienia lub informacje. Podobną rolę pełnią drogowskazy, wskazując kierowcom właściwą, bezpieczną i komfortową drogę.

Tak więc słupy ogłoszeniowe umożliwią mieszkańcom danego miasta lub terenu na realizowanie jednej z najsilniejszych potrzeb w społeczeństwie, czyli komunikowania się i wymieniania informacji. Jest to najważniejsza kwestia, która sprawia, że tworzy się społeczność lokalna, powiązana wzajemnymi relacjami, wydarzeniami i sprawami.

Zastosowań dla powierzchni słupów ogłoszeniowych jest naprawdę wiele. Najczęściej wykorzystywane są one przez różnego rodzaju firmy, zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie, gdzie umieszczają informacje reklamowe o nowym produkcie, usłudze czy aktualnych promocjach. Na powierzchni słupa często można znaleźć także informacje o nadchodzących wydarzeniach kulturalnych, sportowych czy sąsiedzkich, takich jak wyprzedaż garażowa czy kiermasz ciast. Nie brakuje na nim także plakatów i ogłoszeń wieszanych przez samych mieszkańców, w których informują o tym, że ktoś coś zgubił, znalazł lub ma do oddania.

Trwałe, solidne i niezwykle wytrzymałe zewnętrzne słupy ogłoszeniowe

Ceniąc zarówno czas, jak i pieniądze naszych Klientów, proponujemy Państwu wyłącznie produkty pochodzące od renomowanych, zaufanych i sprawdzonych producentów, którzy przez lata ugruntowali swoją pozycję na rynku. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo tablice i słupy ogłoszeniowe pochodzące od producentów, takich jak IBS FHU, PROCITY, TIOMAN czy ZPED Wożniak – znani są z dostarczania innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań. Dzięki temu niezależnie od tego, na jaki słup czy tablicę ostatecznie się Państwo zdecydują, gwarantujemy, że idealnie wywiążą się ze wszystkich swoich zadań. Będą solidnie wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów oraz z dbałością o najmniejsze szczegóły i zgodnie z przyjętymi normami. To sprawia, że wyróżnia je niezwykła solidność, wytrzymałość i ponadprzeciętna odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne czy wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne, o które nie trudno w przestrzeni ogólnodostępnej. Coraz częściej można je spotkać na osiedlach, terenach rekreacyjnych i w parkach, gdzie idealnie wywiązują się ze swoich funkcji.

Pomożemy Państwu w doborze odpowiednich produktów

Proponujemy Państwu szeroki wybór elementów wyposażenia przestrzeni publicznej, dzięki czemu znajdą Państwo u nas zarówno solidne słupy informacyjne, jak i niewielkie tablice ogłoszeniowe. Ponadto dużą popularnością cieszą się modele informacyjno-dekoracyjne, które poza przestrzenią dla ogłoszeń posiadają również zegar, lampę albo miejsce na donicę z kwiatami. Dzięki temu z łatwością znajdą Państwo model, który idealnie dopasuje się do wszystkich potrzeb i oczekiwań, a także przestrzeni, w której będzie później wykorzystywany. Wszystko zależy od tego, czego Państwo poszukują.

W przypadku pytań serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Nasi eksperci posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w dobieraniu elementów wyposażenia przestrzeni publicznej, takiej jak słupy i tablice ogłoszeniowe, dzięki czemu proponujemy Państwu profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium