ARTBUD Materiały budowlane
Bloki schodowe  BRUK  BET Trawertyn  5 kolorów Bloki schodowe BRUK BET Trawertyn 5 kolorów

Wymiary: 500 x 400 x 150 mm, 1000 x 400 x 150mm, narożny 500x400x150mm, rozwarty 500x500x400x150mm kolor do wyboru

Producent: BRUK-BET
Cena: 165,99 zł (netto: 134,95 zł )
zobacz więcej
Bloki schodowe Belka Ogrodowa BRUK-BET Bloki schodowe Belka Ogrodowa BRUK-BET

format  90 x 35 x 15 cm, 120 x 35 x 15 cm, 3 warianty kolorystyczne

Producent: BRUK-BET
Cena: 243,99 zł (netto: 198,37 zł )
zobacz więcej
Schody gładkie Royal betonowe bloki schodowe Schody gładkie Royal betonowe bloki schodowe

Wymiar 100 x 37 x 7 cm lub 100 x 40 x 15 xm

Producent: KOST-BET
Cena: 65,99 zł (netto: 53,65 zł )
zobacz więcej
Schody łupane stopnie schodowe wysokość 15 cm Kost-Bet   Schody łupane stopnie schodowe wysokość 15 cm Kost-Bet

Wymiary 120 x 35 x 15 lub 120 x 50 x 15 cm Krawędzie  czołowe mają fakturę łamaną imitująca naturalny kamień , natomiast górna powierzchnia bloków schodowych przeznaczona do chodzenia, jest zupełnie równa i gładka, zapewniając bezpieczeństwo i zachowanie czystości. 

Producent: KOST-BET
Cena: 113,90 zł (netto: 92,60 zł )
zobacz więcej
Stopień betonowy stopnica melanż 100x35x15 kolor grafit Gladio Stopień betonowy stopnica melanż 100x35x15 kolor grafit Gladio

Wymiary 100x35x15 cm
Na palecie 10 szt
Waga palety 1210 kg

 

Producent: Gladio
Cena: 95,00 zł (netto: 77,24 zł )
szt.
zobacz więcej
Stopień betonowy stopnica melanż 100x35x15 kolor granulit Gladio Stopień betonowy stopnica melanż 100x35x15 kolor granulit Gladio

wymiary 100x30x8 cm
szt. na palecie 24
waga palety 1317 kg

 

 

Producent: Gladio
Cena: 115,00 zł (netto: 93,50 zł )
zobacz więcej
Stopnie blokowe schodowe Romantica kolor Perła stalowo-srebrna Stopnie blokowe schodowe Romantica kolor Perła stalowo-srebrna

Format [cm] 120x35x15
Ilość na palecie [szt.]  8    
Waga palety [t]  1,112

Producent: BRUK-BET
Cena: 79,00 zł (netto: 64,23 zł )
szt.
zobacz więcej
Stopnie schodowe strukturalne Royal Kost-Bet Stopnie schodowe strukturalne Royal Kost-Bet

Wymiar 120 x 35 x 15
waga szt. 150 kg
waga palety 1522 kg
ilość szt. na palecie 10 szt.

Producent: KOST-BET
Cena: 118,49 zł (netto: 96,33 zł )
zobacz więcej
Stopnie betonowe skarpowe Stopnie betonowe skarpowe

Betonowe prefabrykowane stopnie schodowe skarpowe, to typowy element architektury ogrodowej i inżynieryjnej na terenach zielonych gdzie występują różnice poziomów i spadki terenowe.

Cena: 94,99 zł (netto: 77,23 zł )
szt.
zobacz więcej
Stopnie schodowe z betonu szlachetnego Basics Bello Dasag Stopnie schodowe z betonu szlachetnego Basics Bello Dasag

160 x 40 x 8 cm
115 x 40 x 8 cm 

Producent: DASAG
Cena: 179,00 zł (netto: 145,53 zł )
zobacz więcej

Schody mogą znajdować się wewnątrz budynku, jak również na zewnątrz. Z tego powodu na rynku dostępnych mamy ich wiele rodzajów, gdyż inne sprawdzą się jako te umożliwiające przemieszczanie się po poszczególnych kondygnacjach, a inny rodzaj schodów zastosujemy przy wejściu do domu. Już na etapie planowania i projektowania są one wybierane, architekt poleca najlepsze rozwiązania swoim klientom, którym mogą być schody betonowe prefabrykowane, schody drewniane czy jeszcze inne, np. będące połączeniem drewna i szkła, metalu i tworzywa sztucznego. Ważny jest zarówno materiał, jak też wygląd schodów. Efekt wizualny jest dzisiaj stawiany na równi z jakością, forma musi być wobec tego zgodna z treścią, tylko wtedy możemy mówić o właściwej inwestycji.

Schody betonowe prefabrykowane czy schody drewniane?

Jeżeli chodzi o materiał, to bardzo często decydujemy się na drewno, czyli materiał naturalny, wyróżniający się niepowtarzalnym wyglądem, rustykalnym charakterem. Wykonywane są z drewna drzew liściastych. Istnieje również możliwość zamówienia schodów z drewna egzotycznego, jednak jest to związane już z większymi kosztami. Drewniane schody są solidnym elementem domu, jednak trzeba wiedzieć, że aby zachowały swoje właściwości i wygląd, konieczna jest ich regularna impregnacja oraz konserwacja. W przeciwnym razie stracą one swój naturalny urok.

Inną propozycją schodów, szczególnie tych stosowanych na zewnątrz, są schody betonowe prefabrykowane. To schody gotowe betonowe Stylbet ażurowe, które są alternatywą dla tych, które wykonywane są z tradycyjnego betonu. Prefabrykaty to produkty, do produkcji których stosuje się mieszaninę cementu i piasku o odpowiedniej grubości. Dla większego efektu wizualnego stosuje się np. schody parterowe półokrągłe. Zamiast tradycyjnych konstrukcji wykorzystywane są rozwiązania o oryginalniejszym wyglądzie. Kształt schodów ma w tym przypadku kluczowe znaczenie, gdyż jednocześnie ma wpływ na wygląd i wygodę użytkowania.

Prezentowana przez nas oferta schody betonowe prefabrykowane to produkty, które wybraliśmy w oparciu o ich jakość, precyzję i estetykę wykonania, jak również technologie wykorzystywane przez producenta. Mają one nie tylko pięknie się prezentować, ale też posłużyć naszym klientom przez długie lata. Wśród dostępnych schodów znajdują się schody betonowe Dasag. Wykonane z bardzo dużą dokładnością i w nawiązaniu do najnowszych trendów pokazują, jak dobrze można wykorzystać tak prosty materiał budowlany, jakim jest beton. Ażurowe schody betonowe Dasag cechuje szczególnie staranne wykończenie powierzchni stopni schodowych.

Designerskie schody z wysokiej jakości płytek

Aktualnie znacznie więcej uwagi przykłada się do tego, w jaki sposób prezentują się poszczególne miejsca, czy to w domach jednorodzinnych, czy w miejscach użyteczności publicznej i wykorzystuje surowce typu płyty z betonu płukanego żeby w danym miejscu stworzyły doskonały klimat. Dlatego tak dużą popularnością cieszy się indywidualne projektowanie poszczególnych schodów.

Materiał najwyższej jakości

Nie da się zaprzeczyć, że płyty z betonu płukanego to materiał najwyższej jakości, jeśli chodzi o wykonywanie poszczególnych stopni schodów. Produkowane są one na bazie surowców naturalnych, takich jak żwiry i grysy. Dzięki temu zapewniona jest ich trwałość, a także odporność na ścieranie. Generalnie, płyty z betonu płukanego przełamują tradycyjne postrzeganie standardowych chodników. Płukana faktura jest bardzo estetyczna i sprawdza się zarówno na schodach prywatnych, jak i na drogach publicznych. Wystarczy wybierać płyty z betonu płukanego o naprawdę najwyższej jakości i przekonać się, jak korzystnie wpływają na całość danego miejsca. Oczywiście, płyty z betonu płukanego mogą mieć różne barwy i wzory, aczkolwiek w ofertach beton płukany cena zazwyczaj znajdują się standardy. Wspomniany beton płukany cena jest korzystny i pokazuje, że warto wykorzystywać tego rodzaju okazje. Im zaś większą powierzchnię będzie się chciało zagospodarować, to na tym korzystniejsze oferty można liczyć.

Płyty przeznaczone do miejsc użyteczności publicznej

Płyty przeznaczone do miejsc użyteczności publicznej to płyty jakim również warto przyglądać się z bliska, jeśli na przykład jest się administratorem określonej powierzchni. Otóż, płyty chodnikowe płukane prezentują się dobrze i warto je wybierać na podstawowe chodniki, parkingi, czy inne specjalnie odgrodzone miejsca. Takie płyty chodnikowe płukane będą najbardziej spełniać swoją rolę użytkową. Poza tym, jeśli ktoś chce by dana przestrzeń była w większym stopniu interesująca designersko to powinien zdecydować się na schody i stopnie Styl – bet jakie mogą mieć różny styl wykonania, kolorystykę i wzornictwo dzięki czemu faktycznie są tym, czemu warto się przyjrzeć dokładniej. Nadają tym samym wrażenie większego ładu i harmonii. Zwłaszcza, że wszystkie zamówienia wykonywane są indywidualnie. Nic dziwnego, że schody i stopnie Styl – bet już od dawna polecane są w branży, tuż obok takiego materiału jak nowoczesne płyty deptakowe układane zwłaszcza tam gdzie liczy się oryginalna prezencja danego miejsca. Specyfika płyt deptakowych polega na tym, że płyty deptakowe powinny być oddalone od siebie o długość jednego kroku. Często są więc one zaliczane do kategorii duże płyty betonowe jakie impregnuje się po to, żeby nie dopuścić do zbyt wielu wykwitów. Te duże płyty betonowe w miejscach publicznych są niezastąpione.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium