ARTBUD Materiały budowlane
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Kontener do segregacji odpadów masowych KP 7S Kontener do segregacji odpadów masowych KP 7S

Kontener na odpady masowe oferowany w wersji do segregacji odpadów. Kontenery na odpady masowe to powszechne, standaryzowane rozwiązanie wszędzie tam, gdzie odpadki występują w dużej masie i stosowanie mniejszych pojemników bardzo szybko staje się niewystarczające.

Producent: POJ MET
Cena: Na zapytanie (netto: 0,01 zł )
Kontener KP 5 do zbiórki odpadów masowych gruzownik Kontener KP 5 do zbiórki odpadów masowych gruzownik

Pojemnik KP 5,5 m3, jest to kontener na mały hak typu WUKO Łódź. Kontenery na odpady masowe to powszechne, standaryzowane rozwiązanie wszędzie tam, gdzie odpadki występują w dużej masie i stosowanie mniejszych pojemników bardzo szybko staje się niewystarczające.

Producent: POJ MET
Cena: 9 290,00 zł (netto: 7 552,85 zł )
Kontener na odpady masowe KP 7 m3 odkryty zakryty gruzownik Kontener na odpady masowe KP 7 m3 odkryty zakryty gruzownik

Kontener na odpady masowe oferowany w trzech wersjach jako: zakryty, odkryty i gruzownik. Kontenery na odpady masowe to powszechne, standaryzowane rozwiązanie wszędzie tam, gdzie odpadki występują w dużej masie i stosowanie mniejszych pojemników bardzo szybko staje się niewystarczające.

Producent: POJ MET
Cena: Na zapytanie (netto: 0,01 zł )
Kontener na odpady masowe KP 7 OTWARTY Kontener na odpady masowe KP 7 OTWARTY

Typ   KP-7 | KP-8 | KP-10 Pojemność (w m3) 7  8 10 Wysokość (w mm)  1520  1250  1500 Szerokość (w mm)     1770  2400  2400 Długość (w mm)  3680  4000  4000 kontener z blachy stalowej wzmacniany kształtownikami i tłoczeniami w ścianach 6 otworów wrzutowych zabezpieczonych klapami malowany farbami antykorozyjnymi w dowolnych kolorach

Producent: ABRYS
Cena: 10 750,00 zł (netto: 8 739,84 zł )
Kontener na odpady masowe KP 7 ZAMKNIĘTY Kontener na odpady masowe KP 7 ZAMKNIĘTY

Typ   KP-7 | KP-8 | KP-10 Pojemność (w m3) 7  8 10 Wysokość (w mm)  1520  1250  1500 Szerokość (w mm)     1770  2400  2400 Długość (w mm)  3680  4000  4000 kontener z blachy stalowej wzmacniany kształtownikami i tłoczeniami w ścianach 6 otworów wrzutowych zabezpieczonych klapami malowany farbami antykorozyjnymi w dowolnych kolorach

Producent: ABRYS
Cena: 11 750,00 zł (netto: 9 552,85 zł )

Praktyczny i niezwykle użyteczny kontener na śmieci

Odpady budowlane są normalnym elementem, związanym z przeprowadzaniem różnego rodzaju prac budowlanych, remontowych, renowatorskich i innych tego typu. W zależności od ich zakresu i rozmiaru odpadów i gruzu może być naprawdę dużo, szczególnie w przypadku placów budowlanych i generalnych remontów lokali. Często nawet niewielki remont, a także zwykłe sprzątanie generują zaskakująco duże odpady. Ważne jest wtedy to, aby legalnie i bezproblemowo pozbyć się wszelkiego rodzaju odpadów budowlanych, ziemi, gruzu, czy starych mebli i wszystkich innych rzeczy, których nie jesteśmy w stanie lub nie możemy wyrzucić na zwykłym śmietniku. Jeśli chcemy zaoszczędzić swój czas i siłę, a także mieć gwarancję, że odpady zostaną zutylizowane w prawidłowy sposób, najlepszym rozwiązaniem, na które będziemy mogli się zdecydować, będzie wynajęty kontener oraz wywóz śmieci i odpadów poprzez profesjonalne firmy. Tego typu usługi wywozu cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ pozwalają na szybkie i bezproblemowe pozbycie się gruzu, śmieci i innych odpadów, które pomieszczą kontenery, na naprawdę dobrych warunkach. Warto przy tym pamiętać, że w ramach obowiązującej polityki gospodarowania odpadami nielegalne, a przy tym także bardzo nieekologiczne jest porzucanie śmieci, gruzu i innych odpadów poza wysypiskami śmieci. Decydując się na wynajem kontenera o pojemności odpowiedniej dla naszych potrzeb nie tylko w pewnym sensie mamy problem z głowy, ale możemy być też pewni, że odpady zostaną wywiezione w sposób legalny i ekonomiczny. Tak więc usługi tego typu, jak wynajem kontenerów i wywóz śmieci cieszą się bardzo dużą popularnością.

Niektórzy inwestorzy chętnie decydują się także na zakup kontenera na odpady zarówno w celu prywatnym, jak i zawodowym. Ponieważ cena kontenerów nie jest bardzo wysoka, często przy gruntownych remontach, dużym placu budowy i tego typu sytuacjach ludzie decydują się na zakup własnego kontenera, a następnie na zatrudnienie zewnętrznej firmy, która zajmie się tymi odpadami i przeprowadzi wywóz gruzu. Odpady budowlane ze względu na swoją wagę i wymiary stanowią naprawdę spory problem, dlatego warto zdecydować się na wywóz odpadów i zaopatrzyć się we własny lub wypożyczony kontener na gruz. Ich rodzaj można dopasować do własnych potrzeb, ponieważ wybór kontenerów jest naprawdę duży, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w terenie. Wśród naszych Klientów znajdują się również właściciele firm, którzy oferują profesjonalny wywóz odpadów i dlatego zakupują u nas kontenery na śmieci i odpady.

Wysokiej jakości kontenery na odpady

Inwestorzy często zastanawiają się, jak dobrać dla siebie idealny kontener na gruz i inne odpady budowlane czy remontowe. Nasze wieloletnie doświadczenie jasno pokazuje, że najlepiej jest się kierować tym, aby rozmiary kontenera były odpowiednie do planowanych czy aktualnie przeprowadzanych prac remontowych, budowlanych czy porządkowych. Tylko wtedy kontener będzie mógł dobrze sprawdzić się w danym miejscu, dopasowując się do naszych potrzeb, oczekiwań i możliwości, także przestrzennych czy finansowych. Ważne jest również to, aby wybrany kontener na odpady był solidny, wytrzymały oraz odporny na różnego rodzaju urazy mechaniczne czy przeciążenia, ponieważ mogą się w nim znajdować i być przewożone różnego rodzaju odpady.

Dlatego ceniąc czas i pieniądze naszych Klientów oferujemy Państwu wyłącznie kontenery na gruz i odpady pochodzące od renomowanych i sprawdzonych producentów, którzy od lat znani są z dostarczania na rynek niezawodnych rozwiązań z tego zakresu. Ponadto każdy kontener na odpady, który obejmuje nasza oferta posiada niezbędne certyfikaty, które poświadczają jego wysoką jakość. Ważne jest także to, że będzie on solidny, wytrzymały i trwały. Niezależnie więc od tego, czy chcą Państwo zakupić kontener na gruz do celów prywatnych, czy też służbowych, znajdą Państwo u nas najlepsze rozwiązanie.

W przypadku pytań zapraszamy Państwa do kontaktu - w naszym asortymencie z pewnością znajduje się kontener na odpady, którego Państwo poszukują.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium