Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Bitumiczna masa uszczelniająca dwuskładnikowa Sopro KD 754
4.80909
(Ilość ocen: 11)
dodaj do przechowalni
Opis
Bitumiczna masa uszczelniająca dwuskładnikowa KD 754 nie zawierająca rozpuszczalników, z wypełniaczem polistyrenowym, zmodyfikowana polimerami grubowarstwowa powłoka do wytwarzania elastycznych, mostkujących rysy uszczelnień budowlanych, w zastosowaniach zgodnie z normą DIN 18195 cz. 4, 5 i 6.

Chroni przed wilgocią z gruntu i nie spiętrzoną wodą infiltracyjną (przesączającą się); wodą napierającą z zewnątrz i spiętrzoną wodą infiltracyjną
- Optymalna stabilność
- Szybko osiąga odporność na deszcz
- Szybkoschnąca
- Do szpachlowania i natryskiwania
- W pomieszczeniach i na zewnątrz
Zużycie ok. 3,5–4,6 l/m² w zależności od rodzaju obciążeń wodą
Pojemnik 30 l
Płynny składnik A 24 l (15,7 kg) + proszkowy składnik B (6 kg))
Opinie o produkcie (0)
Komentarze lub opinie wyświetlane pod produktem pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt w naszym sklepie lub też mogą pochodzić od osób, którzy nie nabyli wskazanego produktu w naszym sklepie. Nie weryfikujemy wpisów dokonywanych przez osoby komentujące nasze produkty. Mogą pochodzić od klientów zalogowanych jak i niezalogowanych. Wyświetlamy wszystkie opinie pozytywne i negatywne.
