Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Koryto skrzynkowe zbrojone z nakrywką lub bez
Opis
Koryto skrzynkowe zbrojone z nakrywką lub bez – trwałe betonowe korytka do odwadniania i ochrony kabli
Koryto skrzynkowe z betonu to niezawodne rozwiązanie w systemach odwadniających oraz instalacjach kablowych. Nasze betonowe korytka skrzynkowe, dostępne w wersji z nakrywką lub bez, zostały zaprojektowane z myślą o skutecznym odprowadzaniu wody opadowej z powierzchni utwardzonych, takich jak drogi, parkingi, place manewrowe, tereny przemysłowe czy centra handlowe.
Funkcjonalność i zastosowanie:
-
Efektywne odprowadzanie wody deszczowej i ścieków z terenów zurbanizowanych
-
Ochrona przed zalaniem podczas intensywnych opadów i roztopów
-
Możliwość prowadzenia przewodów elektrycznych w ziemi – szczególnie w modelach z pokrywą
-
Zastosowanie w infrastrukturze miejskiej, przemysłowej, drogowej i komercyjnej
Wysoka jakość i trwałość:
-
Własna produkcja prefabrykatów betonowych – pełna kontrola nad jakością
-
Odporność na duże obciążenia i niekorzystne warunki atmosferyczne
-
Możliwość dostosowania wymiarów i kształtu do indywidualnych potrzeb klienta
Dostępne w modułach:
-
Długość 0,98 mb
-
Długość 0,49 mb
Korytka skrzynkowe z pokrywą to idealne rozwiązanie do bezpiecznego prowadzenia instalacji elektrycznych pod ziemią. Solidna pokrywa chroni przewody przed uszkodzeniami mechanicznymi i wpływem czynników zewnętrznych, zapewniając ich długotrwałe i bezawaryjne działanie.
Tabela wag i pakowania koryt skrzynkowych zbrojonych
| Długość koryta | Waga bez nakrywy (kg/szt.) | Waga z nakrywką (kg/szt.) | Pakowanie | Waga pakietu/palety z nakrywkami (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 0,49 mb | 115 kg | 195 kg | 12 szt. na palecie | 2 340 kg |
| 0,98 mb | 230 kg | 390 kg | Luzem, wiązane po 5 szt. | 1 950 kg |
Opinie o produkcie (0)
Komentarze lub opinie wyświetlane pod produktem pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt w naszym sklepie lub też mogą pochodzić od osób, którzy nie nabyli wskazanego produktu w naszym sklepie. Nie weryfikujemy wpisów dokonywanych przez osoby komentujące nasze produkty. Mogą pochodzić od klientów zalogowanych jak i niezalogowanych. Wyświetlamy wszystkie opinie pozytywne i negatywne.
