ARTBUD Materiały budowlane

Sad S2 zestaw na plac zabaw ZT-050

Wysyłka w: 8-9 tygodni
ID: 38523
Kod produktu: ZT-050
Cena: 23 247,00 zł 18900
Cena netto: 18 900,00 zł
ilość szt.
Zyskujesz 23 pkt [?]

Możesz kupić tylko opakowanie zbiorcze w ilości: szt. lub wielokrotność.

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.78 (Ilość ocen: 10)
Pin It

Opis

Sad S2 zestaw na plac zabaw ZT-050 

Bardzo ciekawy zestaw zabawowy rozwijający wiele różnorodnych zdolności i sprawności dedykowany na Place Zabaw. Na stosunkowo małej powierzchni zestawiono wiele elementów zabawowych w tym dwie zjeżdżalnie i właz z rury karbowanej. Zestaw posiada wiele funkcji do rozwijania sprawności fizycznej i umysłowej. Charakteryzuje się najwyższą jakością i poziomem wykończenia a jednocześnie dbałością o zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa. Renomowany polski producent gwarantuje stosowne certyfikaty na swoje urządzenia, polskie i europejskie. Urządzenie zgodne z normą PN-EN 1176.


PODSTAWOWE WYMIARY I PARAMETRY:

Wymiary: 373 x 475 cm
Powierzchnia zderzenia:
618 x 733 cm
Wysokość:
320 cm
Wysokość swobodnego upadku:
120 cm

RODZAJ KONSTRUKCJI:
HDPE

OPIS TECHNICZNY:
Konstrukcja urządzeń – mocna stal, zabezpieczona cynkowym podkładem i malowana proszkowo.

Montaż – elementy mocowane bezpośrednio w betonowych fundamentach.
Zabezpieczenia boczne i daszki – elementy zabezpieczające, daszki wykonane są z płyty z tworzywa sztucznego HDPE.
Elementy wykonane ze stali – elementy czyszczone, zabezpieczone i malowane proszkowo.
Zastosowana metoda gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, zabezpieczenie przed korozją oraz doskonały efekt estetyczny.
Śruby i nakrętki– elementy złączne ocynkowane, z łbem grzybkowym lub sześciokątnym, z podkładkami i nakrętkami samo-kontrującymi.
Zaślepki na śruby – wszystkie elementy złączne jak śruby i nakrętki zabezpieczone są odpowiednimi zaślepkami.
Elementy wykonane są z najwyższej jakości tworzyw sztucznych.
Elementy konstrukcyjne z rur stalowych, zabezpieczonych podkładem cynkowym i malowanych proszkowo
Urządzenie montowane bezpośrednio w stopach fundamentowych.
Ślizg ze stali nierdzewnej.
Liny z rdzeniem stalowym w powłoce polipropylenowej
Zabezpieczenia boczne oraz daszki urządzenia wykonane z płyty HDPE.
Podesty ze sklejki wodoodpornej antypoślizgowej.
Elementy drewniane zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych.

Transport i montaż darmowy w przypadku montażu w gruncie rodzimym oraz wykopanym korycie.
W przypadku gdy przed montażem zostanie wysypany piach, przygotowana podbudowa bądź wykonana cała bezpieczna nawierzchnia, cena produktu z montażem będzie o 5% wyższa.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Komentarze lub opinie wyświetlane pod produktem pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt w naszym sklepie lub też mogą pochodzić od osób, którzy nie nabyli wskazanego produktu w naszym sklepie. Nie weryfikujemy wpisów dokonywanych przez osoby komentujące nasze produkty. Mogą pochodzić od klientów zalogowanych jak i niezalogowanych. Wyświetlamy wszystkie opinie pozytywne i negatywne.

Produc. SIMBA
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium