ARTBUD Materiały budowlane

Słupek betonowy zaporowy pod znak wysokość 80 cm

Wysyłka w: 3 - 5 tygodni
ID: 36174
Kod produktu: 36174
Kod producenta: 335
Cena: 833,00 zł 677.24
Cena netto: 677,24 zł
ilość szt.

Możesz kupić tylko opakowanie zbiorcze w ilości: szt. lub wielokrotność.

Pin It

Opis

Słupek  betonowy pod znak kod 335

Bardzo stabilny i praktyczny słupek  z możliwością montażu uchwytów na łańcuchy i umocowania znaku drogowego o standardowej śednicy rury 60 mm 

Dane techniczne:

Średnica dolna około (cm): 65
Wysokość bez znaku około(cm): 80
Waga około (kg):  350


Materiały: kamień płukany, grysy


Sposób przytwierdzenia do podłoża za pomocą pręta metalowego dołączonego w komplecie

Betonowy słupek parkingowy “pod znak” wykonany z betonu wysokiej klasy C30/37 wykonany w technologi „beton płukany” pokryty kamieniem płukanym lub mieszanką grysów. Do otworu mocuje się rurę znaku o średnicy 60 mm.

Do słupka dołączony jest pręt żebrowany fi 10 wys. 35 cm do ewentualnego zamocowania w gruncie.

Dostępna kolorystyka:

 

wzornik

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Komentarze lub opinie wyświetlane pod produktem pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt w naszym sklepie lub też mogą pochodzić od osób, którzy nie nabyli wskazanego produktu w naszym sklepie. Nie weryfikujemy wpisów dokonywanych przez osoby komentujące nasze produkty. Mogą pochodzić od klientów zalogowanych jak i niezalogowanych. Wyświetlamy wszystkie opinie pozytywne i negatywne.

Produc. KĘSBET
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium