Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sprężarka tłokowa FINI AMICO 50/SF2500 - 50l zbiornik
4.76923
(Ilość ocen: 13)
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka tłokowa FINI AMICO 50/SF2500 - 50l zbiornik Kod: 0101.4
Sprężarki włoskiej firmy FINI® to najwyższa jakość urządzeń oraz gwarancja długiej i bezproblemowej pracy. Kompresor AMICO 50/SF2500 z żeliwnym agregatem znajdzie zastosowanie w warsztatach motoryzacyjnych, budownictwie i przemyśle.
Standardowe wyposażenie sprężarki obejmuje presostat, zawór bezpieczeństwa, reduktor z manometrem, zawór zwrotny, zawór odwadniający; pełna instrukcja w języku polskim.
PARAMETRY TECHNICZNE:
|
Pojemność zbiornika [l] |
50 |
|
Wydajność [l/min] |
180 |
|
Wydajność [m3/h] |
10,8 |
|
Moc silnika [kW] |
1,5 |
|
Napięcie zasilania [V] |
230 |
|
Obroty na minutę [r.p.m.] |
2850 |
|
Max ciśnienie [bar] |
8 |
|
Typ pompy |
SF 2500 |
|
Ilość tłoków |
1 |
|
Stopnie sprężania |
1 |
|
Waga [kg] |
35 |
|
Wymiary [mm] |
890*360*740 |
Opinie o produkcie (0)
Komentarze lub opinie wyświetlane pod produktem pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt w naszym sklepie lub też mogą pochodzić od osób, którzy nie nabyli wskazanego produktu w naszym sklepie. Nie weryfikujemy wpisów dokonywanych przez osoby komentujące nasze produkty. Mogą pochodzić od klientów zalogowanych jak i niezalogowanych. Wyświetlamy wszystkie opinie pozytywne i negatywne.
