Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wąż strażacki parciany do brudnej wody szamba z szybkozłączką 1" 30M 8 BAR RTWS0066 RED-TECHNIC
4.93
(Ilość ocen: 18)
dodaj do przechowalni
Opis
Wąż strażacki parciany do brudnej wody szamba z szybkozłączką 1" 30M 8 BAR RTWS0066 RED-TECHNIC

![]()
Uniwersalny wąż strażacji do wszechstronnych zastosowań. Wąż jest użyteczny zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i domowych. Może być wykorzystywany do odwadniania pomieszczeń, przetłaczania czystej wody z jeziora lub rzeki, wypompowywania szamba i ścieków oraz gaszenia źródeł ognia.
SZYBKOZŁĄCZKA:
Na obu końcach węża znajdują się szybkozłącza, które znacząco ułatwiają montaż węża do urządzeń oraz łączenie dwóch węży ze sobą. Wąż charakteryzuje się odpornością na ekstremalne temperatury oraz sprawdza się w trudno dostępnych miejscach, nawet przy zagięciu.
| DANE TECHNICZNE : |
| Producent: RED TECHNIC EAN: 5904067443433 Kod producenta: RTWS0066 Typ węża: strażacki Długość węża: 30 m Średnica: 1" Ciśnienie robocze: 8 bar Materiał: parciany Waga: 2,5 kg |
Opinie o produkcie (0)
Komentarze lub opinie wyświetlane pod produktem pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt w naszym sklepie lub też mogą pochodzić od osób, którzy nie nabyli wskazanego produktu w naszym sklepie. Nie weryfikujemy wpisów dokonywanych przez osoby komentujące nasze produkty. Mogą pochodzić od klientów zalogowanych jak i niezalogowanych. Wyświetlamy wszystkie opinie pozytywne i negatywne.
