ARTBUD Materiały budowlane
Kategorie blog
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kotły i piece CO 0

Znajdziesz tutaj kotły co na gaz, olej opałowy, węgiel, miał, drewno, biomasę i inne. Tu chcemy wyróżnić kotły na pellet. Piece te posiadają dwie ciekawe zalety: obniżają koszty i chronią środowisko. Co więcej, zapewniają dużą wygodę. Ich zbiornik zapełnia się odpowiednim opałem nawet raz na 7-10 dni. Z kolei popiołu nie wypróżnia się w sezonie częściej niż raz na kilka tygodni - można spożytkować go jako nawóz naturalny w ogrodzie.

Przykładem takiego rozwiązania może być Kocioł C.O. FUWI na Pellets, który charakteryzuje się ponadto niewielkimi gabarytami, dużą wydajnością oraz automatycznym systemem pracy. Z kolei osoby szukające kotła na pellet jeszcze wyższej klasy z pewnością zadowolą się Kotłem na biomasę z podajnikiem Duo Pellet -Defro, który można stosować także do innego rodzaju paliwa (kocioł posiada dwie komory – jedną na pellet, drugą na węgiel lub drewno). Kotły dwukomorowe okazują się ciekawym pomysłem dla osób, które lubią być przygotowane na każdą ewentualność, a pamiętajmy, że piec to zakup na lata.

Inne kotły dwukomorowe – z komorą dolną przeznaczoną do paliwa podstawowego, i z komorą górną do paliwa zastępczego, która pozwala ponadto uruchomić piec w trybie awaryjnym – które możemy Państwu zaoferować to również między innymi Kocioł automatyczny dwupaleniskowy z żeliwnym palnikiem groszkowo-miałowym MODER DUO, Kocioł na miał/ eko-groszek/ owies z podajnikiem Eko Duo Uni Nowa Linia – Defro czy też Kocioł na miał, eko-groszek, pellet KMG-2 KBO. Osoby poszukujące ekonomicznych rozwiązań mogą także pomyśleć nad zakupem kotła gazowego. Dobrym wyborem może okazać się Kocioł gazowy kondensacyjny, dwufunkcyjny VCW ecoTEC pr., który gwarantuje 20% oszczędność gazu w stosunku do pieców niekondensacyjnych i aż 40% oszczędność w porównaniu z piecami starszej konstrukcji. Z kolei osoby, które decydują się używać drewna jako podstawowe paliwo grzewcze z pewnością będą zadowolone z kotła zgazowującego drewno Sigma – CICHEWICZ, który zapewnia łatwą i wygodną obsługę, a do tego dostępny jest w różnych wariantach mocy.

Wybór kotłów i pieców C.O. jest naprawdę szeroki – wszystko zależy od tego, czego klient oczekuje od produktu i na jaki rodzaj paliwa jest on nastawiony.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium