ARTBUD Materiały budowlane
Kategorie blog
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Parasole grzewcze tarasowe 0
Parasole grzewcze tarasowe

Przywrócenie stacjonarnej działalności gastronomicznej wymusiło na właścicielach tych placówek, zorganizowanie miejsca dla klientów na świeżym powietrzu. Elementem wyposażenia ogródków restauracyjnych i kawiarnianych mogą być parasole grzewcze tarasowe. To sprzęt, który podwyższa temperaturę powietrza i komfort przebywania na świeżym powietrzu po zapadnięciu zmroku.

Wysokiej jakości parasol grzewczy jest sprzętem zasilanym gazem propan-butan. Sprzęt ten sprawdzi się szczególnie w czasie nagłego spadku temperatury powietrza, głównie w godzinach wieczornych i w nocy. Atestowany i certyfikowany promiennik gazowy na taras posiada funkcjonalne zabezpieczenie, które natychmiast odłącza zasilanie gazu w momencie przechylenia lub też przewrócenia się lampy. To produkt pracujący z mocą palnika do 9,9 kW. Sprzęt ten wyróżnia się nie tylko łatwą obsługą, ale także łatwym demontażem, po zakończeniu sezonu letniego i jesiennego. Efektowny wygląd i zastosowanie najlepszych jakościowo materiałów do wyrobu parasola promiennikowego sprawia, że sprzęt ten prezentuje się elegancko i stylowo, będąc elementem wyposażenia kawiarnianego lub restauracyjnego ogródka. Parasol promiennikowy nie wymaga budowy kosztownych instalacji. Ogrodowa lampa gazowa może być wykorzystywana do rozświetlenia i ogrzania przestrzeni. Produkt ten emituje nastrojowe światło, jak również przyjemne ciepło, dzięki czemu klienci korzystający z ogródka restauracyjnego lub kawiarni, mogą przebywać na świeżym powietrzu, również w godzinach nocnych i wczesnorannych. Prostota obsługi, a także mobilność, którą posiada promiennik gazowy na taras gwarantują, że produkt ten jest funkcjonalny. Wyrób może być używany również w restauracjach i kawiarniach, których właścicielami są osoby żyjące w stylu eko, dbające o poszanowanie środowiska naturalnego.

Parasole grzewcze tarasowe dla właścicieli restauracyjnych i kawiarnianych ogródków

Zasilany gazem propan-butan parasol grzewczy jest urządzeniem bezpiecznym, zarówno dla obsługujących go osób, jak i klientów danej restauracji lub ogródka kawiarnianego. To sprzęt wyposażony w innowacyjny system, regulujący ilość dopływającego gazu, potrzebnego do jego zasilania. Regulowana wysokość płomienia ogranicza nadmierne spalanie paliwa, dzięki czemu parasol promiennikowy jest tani w eksploatacji. Minimalne zużycie gazu propan-butan stanowi gwarancję tego, że w sezonie wiosennym, letnim i jesiennym, koszty zakupu tego paliwa będą zredukowane do minimum. Wybrane parasole grzewcze tarasowe to urządzenia, które mogą znajdować się nieopodal stolików kawiarnianych czy restauracyjnych. Produkty te nie wydzielają żadnych toksycznych i szkodliwych dla zdrowia, czy też nieprzyjemnych oparów. To wyroby atestowane i certyfikowane, posiadające międzynarodowy znak CE, uprawniający do używania ich we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej. Wysokiej klasy parasole grzewcze tarasowe można po zakończeniu sezonu przechowywać w składziku na narzędzia lub też w magazynie, znajdującym się na zapleczu restauracji, kawiarni lub innej placówki gastronomicznej. Wybrany parasol grzewczy posiada unikalną konstrukcję, dzięki której jest on w stanie ogrzać dużą przestrzeń, bez potrzeby zużywania sporej ilości paliwa. Produkt ten ma stabilną budowę, zabezpieczoną przed przypadkowym przewróceniem się, spowodowanym działaniem osób trzecich czy też personelu restauracyjnego. Promiennik gazowy na taras posiada zabezpieczenie płomienia, a także bezpiecznik, który eliminuje niekontrolowany wyciek gazu. Dzięki temu produkt ten nadaje się do używania w miejscach, gdzie przebywają zwierzęta czy też małe dzieci. Nowoczesny parasol promiennikowy prezentuje się bardzo efektownie. Wyrób ten został zaprojektowany i wykonany w technologii, wykorzystywanej w wytwarzaniu lamp gazowych. Oryginalnie wyglądający parasol grzewczy jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, co umożliwia dopasowanie go do aranżacji i wystroju ogródka restauracyjnego, czy też kawiarnianego.

Promiennik gazowy na taras – przydatny dla organizatorów wesel i biesiad na świeżym powietrzu

Bezawaryjny w działaniu promiennik gazowy na taras to produkt, który wpływa na komfort przebywania na świeżym powietrzu. Wyrób ten może sprawdzić się także w trakcie organizowania przyjęć weselnych. Łatwość montażu tego produktu pozwala na jego ustawienie na murawie lub też na utwardzonym podłożu, nieopodal rozstawionych namiotów czy innych konstrukcji, w których znajdują się weselnicy. Wysokiej jakości parasol grzewczy może także znajdować się na otwartej werandzie, przeznaczonej do spożywania posiłków przez gości weselnych. Produkt ten sprawdzi się szczególnie późnym wieczorem i w godzinach nocnych, kiedy temperatura powietrza gwałtownie spada, co negatywnie wpływa na komfort bawiących się na uroczystościach weselnych gości, przebywających na świeżym powietrzu i na otwartej przestrzeni. W sprzedaży dostępne są wysokiej jakości parasole grzewcze tarasowe, które można ustawiać pojedynczo lub też w szeregach. Produkty te są dodatkowo wyposażone w półki, na których można postawić serwowane gościom potrawy, napoje czy drinki. Szybkie i efektywne ogrzewanie przestrzeni otwartej przy pomocy takich urządzeń, jak parasole grzewcze tarasowe, zapewnia wysoki komfort cieplny. Dzięki temu goście odwiedzający daną restaurację czy kawiarnię mogą przebywać na świeżym powietrzu do późnych godzin nocnych. Wysokiej jakości parasol grzewczy to produkt znanej i cenionej marki. Wszystkie części konstrukcyjne i palnik tego wyrobu zostały wykonane ze stali szlachetnej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne i działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Odbłyśnik stworzony z aluminium dodaje temu wyrobowi efektownego wyglądu.

Nowoczesne parasole grzewcze tarasowe to produkty, które są tanie w eksploatacji. Wyroby te są przystosowane do bezproblemowego montażu, zarówno na podłożu utwardzonym, jak i murawie. Dobrej jakości parasole grzewcze tarasowe to urządzenia przeznaczone do ogrzewania restauracyjnych i kawiarnianych ogródków, patio czy werand.

Sprawdź też:

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium