ARTBUD Materiały budowlane
Kategorie blog
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Stojaki rowerowe 0
Stojaki rowerowe

Nowoczesne stojaki rowerowe to produkty znanych i cenionych firm, specjalizujących się w wytwarzaniu tego typu konstrukcji. Wyroby te są wykonane z trwałych materiałów, co stanowi gwarancję ich podwyższonej odporności na działanie wielu niekorzystnych czynników atmosferycznych.

W przestrzeni publicznej, nieopodal urzędów, placówek edukacyjnych, jak również w miejscach zatrudnienia, mogą znaleźć się stojaki rowerowe. Stanowią one solidnie wykonane, trwałe i estetycznie wyglądające konstrukcje, umożliwiające wygodne zaparkowanie posiadanego przez siebie roweru, jak również przymocowanie go przy pomocy linki do barierki. Dzięki temu zabezpiecza się używane rowery przed ryzykiem ich kradzieży. Proponowane przez nasz sklep internetowy markowe stojaki rowerowe to konstrukcje znanych i cenionych firm. Można zdecydować się na produkty marek Jumat. Jotkel, Investim, Metalmix. Prociity, Rekord lub Venag. To konstrukcje skutecznie zabezpieczone przed działaniem opadów atmosferycznych czy też intensywnego promieniowania słonecznego. Są one odporne na akty wandalizmu, jak również korodowanie, spowodowane sporym zawilgoceniem powietrza. W naszej stałej ofercie znaleźć można stojak rowerowy ocynkowany. Stanowi on efektownie prezentującą się konstrukcję, która została pokryta specjalnie dobranymi preparatami, chroniącymi jej powierzchnię przed rdzewieniem, mogącym spowodować całkowite uszkodzenie stojaka rowerowego, co mogłoby być zagrożeniem dla korzystających z niego osób. Nowoczesny stojak na rowery, który znajduje się w naszym asortymencie, może być dopasowany rozmiarem do powierzchni, na której docelowo ma się znaleźć ta konstrukcja. Można ją bez problemu na trwałe przytwierdzić do podłoża, bez potrzeby używania do tego celu specjalistycznych narzędzi, jak również wywiercania otworów, mogących uszkodzić płyty betonowe lub chodnikowe.

Stojaki rowerowe miejskie

W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępny jest także funkcjonalny stojak rowerowy betonowy. Produkt ten jest zaprojektowany w taki sposób, aby nie stanowił on łatwego łupu dla osób zajmujących się nielegalnym gromadzenie odpadów złomowych. Proponowany przez nas stojak rowerowy betonowy, powstał z materiału, którym jest beton architektoniczny. Jest on odporny na kruszenie, pękanie, jak również innego typu uszkodzenia mechaniczne, powstające w trakcie intensywnej eksploatacji. Nowoczesna konstrukcja, którą wyróżnia się polecany przez nas stojak rowerowy betonowy, idealnie wkomponuje się w elementy architektury miejskiej, znajdującej się w danej aglomeracji. Jest to praktyczna konstrukcja, którą można zamówić pojedynczą, lub z dodatkowymi elementami. Polecamy także efektownie wyglądający stojak na rowery z bardzo dużą ilością stanowisk, która pozwala na korzystanie z niego pracownikom firm, jak również osobom odwiedzającym budynki publiczne, centra handlowe, jak i inne miejsca, gdzie na co dzień przebywają klienci oraz petenci. Ten nowoczesny stojak na rowery posiada aż 10 stanowisk. Został on wykonany w całości ze stali nierdzewnej, pokrytej preparatem chroniącym przed korodowaniem powierzchni wyżej wymienionego stojaka. Polecana przez nas konstrukcja posiada obrotowy mechanizm, ułatwiający przypinanie rowerów za ramę lub też parkowanie z obu stron stojaka. To produkt, który umożliwia bezpieczne parkowanie roweru, również w pionie. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby bez problemu pomieścić, zarówno rowery górskie, miejskie, rekreacyjne, jak również sportowe czy wyczynowe. Polecany przez nas stojak na rowery posiada śruby montażowe, umożliwiające połączenie go z podłożem, wykonanym z betonu lub cementu.

Jakie zalety ma stojak rowerowy stalowy?

W naszej stałej ofercie znajduje się także stojak rowerowy stalowy. Produkt ten jest odporny na wygięcie, pękanie czy też przedziurawienie, spowodowane aktami wandalizmu, jak również działaniem wielu niekorzystnych czynników atmosferycznych. Stojak rowerowy stalowy prezentuje się bardzo efektownie. Produkt ten może być pokryty dowolnie wybranymi farbami, przeznaczonymi do malowania powierzchni wykonanej ze stali nierdzewnej. Kolor farby można dobrać zgodnie z próbnikiem palety RAL. W naszym asortymencie sklepowym znajduje się także stojak rowerowy miejski. Jest to produkt, który może być montowany w dowolnie wybranym miejscu w przestrzeni publicznej. Jego efektowny wygląd, jak również trwała konstrukcja, stanowią gwarancję, że będzie on ozdobą wielu aglomeracji miejskich. Nowoczesny stojak na rowery posiada kilka stanowisk. Istnieje możliwość trwałego lub tymczasowego przymocowania go do podłoża, bez względu na materiał budowlany, z którego zostało ono wykonane. To konstrukcja, która może być przytwierdzona do płyt chodnikowych, jak również wylewek cementowych. Proponowany przez nas stojak rowerowy miejski jest produktem zasługującym na szczególne uznanie. Jego wysoka jakość idzie w parze z bardzo przystępną ceną, co pozwala na zakup tego wyrobu, również w ilościach hurtowych. Stanowi to doskonałą okazję do nabycia stojaków rowerowych przez firmy lub instytucje publiczne, samorządowe czy administracyjne, które propagują ekologiczny sposób poruszania się po mieście, bez potrzeby używania do tego celu pojazdów mechanicznych, zasilanych olejem opałowym czy też benzyną. Polecany przez nas stojak rowerowy może znaleźć się także nieopodal przedszkoli i innych placówek edukacyjnych oraz pozaszkolnych.


Nowoczesne stojaki rowerowe to konstrukcje odporne na działanie wielu negatywnych czynników zewnętrznych. Umożliwiają one wygodne zaparkowanie używanego roweru, jak również jego zabezpieczenie przed kradzieżą poprzez przymocowanie linką do barierki stojaka wybranego modelu pojazdu. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium